Logo Pracuj.pl

Account Manager

Ogilvy Sp. z o.o.O firmie

Ogilvy Sp. z o.o.

Plac Konesera 8

Praga-Północ

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie roli głównego kontaktu dla obsługiwanych klientów
  • samodzielne prowadzenie kampanii
  • przygotowywanie harmonogramów oraz kosztorysów
  • współpraca z kreacją i strategią oraz project managerami

Nasze wymagania

  • minimum 4 lata doświadczenia w dziale Client Service agencji reklamowej przy realizacji projektów 360°(ze szczególnym uwzględnieniem kampanii ATL oraz aktywacji digitalowych)
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • samodzielność w planowaniu harmonogramów i budżetów oraz nadzorze nad nimi (w tym przy kampaniach związanych z produkcją TVC)
  • umiejętność oceny kreacji pod kątem założeń briefu
  • ogólna znajomość specyfikacji technicznej dotyczącej produkcji digitalowej
  • rzetelność, skrupulatność, terminowość
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • pracę przy realizacji ciekawych kampanii dla największych marek na rynku
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • opiekę medyczną o podwyższonym standardzie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej

Ogilvy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie reklamy. Z 125 biurami na całym świecie jest jedną z najczęściej nagradzanych sieciowych agencji reklamowych. W jej portfolio są kampanie zrealizowane dla największych światowych marek (Coca-Cola, Unilever, IBM, IKEA, American Express), które dzięki talentom multidyscyplinarnych zespołów i innowacyjnym rozwiązaniom stały się wyznacznikami nowoczesnej komunikacji.

Polskie biuro Ogilvy w 2018 zostało uhonorowane tytułem Agencji Reklamowej Roku.

Account Manager, Plac Konesera 8, Praga-Północ, Warszawa