Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

2 koma 7

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i realizacja strategii działań Public Relations, prowadzenie biura prasowego

  • Organizacja imprez promocyjnych i konferencji prasowych, produkcja wydarzenia, współpraca z podwykonawcami, kreacja projektów

  • Przygotowywanie materiałów prasowych, tworzenie i koordynacja dystrybucji informacji prasowych, follow up, raportowanie

  • Komunikacja z dziennikarzami i influencerami, spotkania 1-2-1, wyjazdy prasowe

  • Koordynacja działań między agencją a klientem, monitoring projektów, tworzenie harmonogramów zadań

  • Współpraca z podwykonawcami, artystami

Nasze wymagania

  • Minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku Account Menagera

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)

  • Terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole

  • Inicjatywa w działaniu i zaangażowanie

  • Talent, pomysłowość i kreatywność, poczucie estetyki

  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań

  • Świeże spojrzenie, otwarty umysł

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Znajomość social mediów

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

O nas

2 KOMA 7 to agencja komunikacji marketingowej obsługująca znane marki z branży lifestyle, beauty, fashion & FMCG. W ramach działalności m.in. tworzy i wdraża strategie komunikacji, prowadzi serwisy prasowe, kreuje i produkuje eventy, kampanie digitalowe i sesje zdjęciowe, prowadzi profile w social mediach, realizuje wysyłki kreatywne oraz koordynuje współprace influencerskie.

Nasze realizacje można obejrzeć na Instagramie @2koma7.