Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do WEDIA-ANN Sp.j. Hollander A.M. Jędraszczak J.T. z siedzibą w: Warszawie, ul. Saperów 10, 02-263 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

WEDIA-ANN sp.j. HOLLANDER A.M JĘDRASZCZAK J.T.

4 0004 800 brutto / mies.
  • Saperów 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 15 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Saperów 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

• utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami (polskimi i zagranicznymi),

• przygotowywanie ofert dla klientów,

• nadzorowanie postępu prac nad projektami,

• przygotowanie prostych wizualizacji graficznych i plików do druku (w razie potrzeby zapewnimy Ci odpowiednie szkolenie w zewnętrznej firmie) – ten aspekt jest dla nas bardzo istotny.

• kontakty z podwykonawcami,

• poszukiwanie nowych produktów i producentów,

• pozyskiwanie nowych klientów

• wprowadzenie projektów do CRM

• okazjonalne prace konfekcyjne.

Nasze wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie ?

• umiejętności pracy pod presją czasu oraz wyszukiwania nieszablonowych rozwiązań,

• zdolności nadawania projektom stosowych priorytetów,

• wykształcenia min. średniego

• znajomości środowiska Windows i oprogramowania Microsoft Office,

• doświadczenia w pracy z pakietem Adobe w szczególności Illustrator i Photoshop – w wypadku jego braku, chęci pozyskania wiedzy w tym zakresie,

• znajomości języka angielskiego min. na poziomie średnio zaawansowanym w mowie i w piśmie,

• otwartości na wyzwania z różnych specjalizacji naszej organizacji,

• wysokiej motywacji i chęci rozwoju.

• pozytywnego nastawienia do pracy z ludźmi.

To oferujemy

Co możemy Ci zaoferować ?

• rozwój w zakresie naszych specjalizacji,

• pracę w interdyscyplinarnym zespole,

• przyjazną atmosferę – firma rodzina,

• kurs graficzny (w razie potrzeby)

• wzrost samodzielności wraz z upływem czasu,

• zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zlecenie itp. jednym słowem taki sposób jaki będzie najlepszy dla Ciebie

• możliwość wdrażania własnych pomysłów usprawniających działanie organizacji

O nas

Witaj,

Jestem ciekawy, czy te informacje czytasz na końcu, czy może od nich zaczynasz? Tak czy inaczej, mam do Ciebie pytanie... Czy Chciałabyś/Chciałbyś:

• Mieć realny wpływ na organizację w której pracujesz?

• Działać w kameralnym zespole?

• Być słuchanym i wysłuchanym?

• Wdrażać własne pomysły?

• Współtworzyć organizację, w której wszyscy traktujemy innych jak równych sobie?

Jeżeli na powyższe pytania padły twierdzące odpowiedzi, a zadania jakie będziemy przed Tobą stawiać pomogą rozwinąć Ci skrzydła, zapraszam do kontaktu :)

W wolnej chwili zerknij na poniższy filmik, będziesz wiedzieć na co się piszesz ;)