Account Manager

Clear Channel Poland Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 17 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Polna 11

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami bezpośrednimi oraz domami mediowymi i agencjami

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości dotarcia do klientów i współpracy z nimi

  • Realizacja celów sprzedażowych, zarówno ilościowych jak i jakościowych

  • Negocjowanie warunków handlowych, cross-sell i up-sell

  • Aktywna realizacja działań projektowych i akcji specjalnych

  • Współpraca z zespołami wewnątrz organizacji, w tym przy rozwoju naszej oferty

  • Raportowanie prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług mediowych do klienta biznesowego

  • Bardzo mocne nastawienie na cel, poszukiwanie różnych sposobów jego realizacji

  • Wytrwałość, nie poddajesz się mimo trudności

  • Umiejętność budowania relacji zarówno z klientami i partnerami biznesowymi, jak i wewnątrz organizacji

  • Lubisz współpracę i chętnie ją inicjujesz

To oferujemy

  • Fajną atmosferę - To nie slogan, to prawda, którą nasi pracownicy potwierdzają w każdym badaniu zaangażowania 😉

  • Hybrydową organizację pracy – to jest nasz standard

  • Komfortowe biuro w dobrej lokalizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Jako Clear Channel Poland jesteśmy oddziałem Clear Channel International – światowego lidera reklamy zewnętrznej. Pracujemy z największymi klientami bezpośrednimi i międzynarodowymi domami mediowymi.

Jako zespół dzielimy się wiedzą wewnątrz całej międzynarodowej organizacji, co daje nam unikalne możliwości rozwoju, zarówno indywidualnego, jak i naszego biznesu.

Obecnie poszukujemy Account Managera

Miejsce pracy: Warszawa / Polska

Przewiń do profilu firmy