Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

Holo Agency

  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Holo Agency

Podchorążych 71

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa złożonych i przekrojowych projektów realizowanych w agencji (eventy, BTL, digital, influencer marketing)

  • Bezpośrednia współpraca z klientami

  • Budowanie i dbałość o relacje z klientami

  • Dbanie o najwyższy merytoryczny i procesowy standard współpracy z zespołem klienta i we współpracy z działami agencji

  • Koordynowanie pracy i współpraca z podwykonawcami i zespołem

  • Tworzenie prezentacji, kosztorysów, harmonogramów, podsumowań projektów

  • Tworzenie i monitorowanie harmonogramu oraz czasu przeznaczonego na realizacje zadań

  • Kontrola budżetów i nadzór bieżącej rentowności projektów

  • Samodzielne rozwiązywanie bieżących problemów projektowych i utrzymanie płynności pracy

  • Podsumowanie i rozliczenie realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w agencji reklamowej oraz co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Zaangażowania, dbałości o szczegóły, proaktywnego podejście oraz umiejętności ustalania priorytetów w zmieniającym się środowisku

  • Umiejętności budowania długofalowych relacji z Klientem

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

  • Doskonałej organizacji czasu własnego, planowania pracy zespołu i ustalania priorytetów

  • Biegłości w przygotowywaniu kosztorysów i optymalizacji kosztów

  • Zadaniowego podejścia do rozwiązywania problemów i trudności

To oferujemy

  • bardzo ciekawe projekty dla globalnych marek,

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń w dynamicznej i nowocześnie zarządzanej firmie,

  • doskonałą atmosferę pracy,

  • plan rozwoju osobistego,

  • bezpośredni mentoring przełożonego i jednocześnie dużą swobodę działania,

  • dogodną lokalizację – biuro vis-à-vis Łazienek Królewskich

  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Jesteśmy niezależną agencją kreatywną 360. Działamy na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w strategii, event marketingu, projektowaniu graficznym oraz digitalu. Obecnie nasz team tworzy blisko 70 osób.

Jeżeli pragniesz rozwijać się przy projektach światowych marek, do tego nie boisz się wyzwań, dynamicznej pracy, to dołącz do naszego zespołu.

Zobacz co na Ciebie czeka…

Dołącz do nas!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.