Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

MediaHealth

MediaHealth

Niegolewskiego 17

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów reklamowych dla klientów agencji

  • Kontakt z klientem, identyfikacja jego potrzeb i oczekiwań względem realizowanych projektów,

  • Dbałość o rozwój, bieżące doradztwo i wsparcie klienta,

  • Zarządzanie i koordynacja całości projektów prowadzonych dla klienta,

  • Dbałość o aspekty finansowo - prawne związane z prowadzonymi projektami,

  • Przygotowywanie ofert i prezentacji,

  • Tworzenie kosztorysów, raportowanie przychodów, kontrola i optymalizacja kosztów.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i prezentacyjne,

  • Znajomość tematyki marketingu internetowego (głównie w zakresie tworzenia stron internetowych, paid ads, social mediów, contet i video marketingu),

  • Doskonała organizacja pracy, w tym umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie,

  • Umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu,

  • Odpowiedzialność, dokładność i terminowość,

  • Zaangażowanie i nastawienie na cel.

Mile widziane

  • Znajomość branży medycznej,

  • Podstawowa znajomość zagadnień związana z IT lub technologią VoIP,

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym.

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Premie (uzależnione od realizacji wyników),

  • Możliwość pogłębiania wiedzy, zdobywania nowych kompetencji, cennego doświadczenia,

  • Praca w zgranym i kameralnym zespole,

  • Biuro na Żoliborzu z pięknym ogrodem i stacją metra w odległości około 400 metrów.

MediaHealth

MediaHealth to agencja specjalizująca się w marketingu branży medycznej. Wraz z siostrzaną spółką Medidesk (medidesk.pl) aktywnie wspieramy podmioty działające w branży ochrony zdrowia obsługując ponad 450 placówek w całej Polsce. Dynamicznie rozwijamy także działalność szkoleniową i eventową – organizując konferencje (online i offline) dla kadry zarządzającej z branży medycznej oraz audyty/szkolenia/spotkania biznesowe dedykowane podmiotom ochrony zdrowia.

Przewiń do profilu firmy