Oferta pracy

Account Manager

INFOR PL S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne prowadzenie działań handlowych - sprzedaż kampanii reklamowych online

  • współpraca z domami mediowymi oraz agencjami PR

  • bezpośredni kontakt z działem traffic oraz agencjami przy ustawianiu kampanii

  • nadzór nad kampaniami, monitoring, doradztwo w zakresie optymalizacji kampanii display

  • raportowanie wyników kampanii display

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok (praca z domami mediowymi i agencjami PR)

  • znajomość rynku reklamy online

  • skuteczność, sumienność, umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych

  • znajomość modeli sprzedażowych, technologii serwowania reklam, metryk do pomiaru skuteczności reklamy oraz strategii optymalizacji kampanii

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole sprzedaży agencyjnej

  • atmosferę współpracy opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wzajemne wsparcie

  • możliwość dalszego kształcenia się i rozwijania kompetencji zawodowych

  • pracę w firmie o silnej pozycji na rynku

  • pakiet szkoleń oraz bieżące podnoszenie kwalifikacji

  • duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań

  • wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem prowizyjnym

  • kartę Multisport

  • opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowy urlop