Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

Public Dialog Sp. z o.o.

aleja Jana Chrystiana Szucha 16

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii komunikacyjnych dla klientów agencji

  • Zarządzanie powierzonymi projektami

  • Tworzenie kosztorysów oraz planowanie budżetów

  • Prowadzenie działań dla klientów z zakresu PR-u produktowego i korporacyjnego

  • Raportowanie do klientów

  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z dziennikarzami

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe (dodatkowy atut PR, marketing, zarządzanie, psychologia, dziennikarstwo)

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie komunikacji (marketingu, PR)

  • 4-5 lat pracy w agencji PR

  • Lekkie pióro

  • Dodatkowy atut praca w redakcjach, mediach

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego

  • Biegły poziom posługiwania się komputerem w środowisku Windows (Word, Excel, Power Point)

  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych projektach dla największych marek

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przejrzysty system wynagradzania i awansu, opisy stanowisk, struktury firm

  • Premie świąteczne, premie za new business i rozwój klienta

  • Opiekę medyczną

  • Szkolenia zewnętrzne

  • Urodziny- to ważny dzień w Twoim życiu, dlatego od Public Dialog otrzymujesz wolny dzień w prezencie!

  • 2 dni w roku płatnego wolontariatu

  • Kultura feedbacku: po 3 miesiącach, pół roku

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Szukamy ludzi, którzy myślą inaczej. Osób, dla których liczy się rozwój, praca przy ciekawych projektach oraz tworzenie nowych idei. Public Dialog to miejsce, w którym Twój głos będzie słyszalny i słuchany. Jesteśmy zgranym, ambitnym zespołem, głodnym sukcesu, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. W naszej agencji będziesz miał okazję pracować na złożonych projektach z pogranicza PR, marketingu i public affairs. Jeżeli cenisz sobie samodzielność i dużą swobodę w działaniu, to miejsce dla Ciebie, wyślij do nas swoje CV!

Przewiń do profilu firmy