Oferta pracy

Account Manager

IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o.

Wiktorii Wiedeńskiej 17

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i koordynacja całości projektów dla dwóch renomowanych Klientów (branża beauty i alkoholowa)

  • Realizacja projektów z wykorzystaniem narzędzi z zakresu marketingu zintegrowanego (atl, btl, digital), ze szczególnym naciskiem na komunikację w Social Mediach

  • Opieka nad Klientem, identyfikacja jego potrzeb i oczekiwań, dbałość o rozwój, bieżące doradztwo i wsparcie

  • Współpraca i koordynacja pracy wszystkich działów agencji (m.in. kreacja, strategia, dział prawny) na potrzeby realizowanych projektów

  • Koordynacja pracy swojego zespołu i podwykonawców zaangażowanych w projekt

  • Dbałość o aspekty finansowo - prawne związane z prowadzonymi projektami

Podział czasu pracy
70%

Obsługa Klienta

30%

Zarządzanie projektem

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3 lata doświadczenia związanego z samodzielną obsługą Klientów w Agencji Reklamowej, w tym prowadzenia marek w Social Mediach

  • Potrafisz nawiązywać pozytywne, długotrwale relacje z Klientami (lubimy się z naszymi Klientami)

  • Masz umiejętności managerskie (sprawnie zarządzasz projektem, zespołem, czasem swoim i innych, ustalasz priorytety, jesteś terminowa/y, dokładna/y)

  • Odznaczasz się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi i skuteczną komunikacją

  • Posiadasz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i elastyczność w działaniu

  • Odpowiadasz za realizację powierzonego budżetu

  • Pracujesz z Klientem w języku angielskim (spotkania, prezentacje, korespondencja mailowa)

  • Posiadasz doświadczenie w realizacji produkcji video i sesji fotograficznych

  • Dodatkowo posiadasz doświadczenie w obsłudze kampanii full service, w tym organizacji konkursów i loterii (dodatkowy atut :))

To oferujemy

  • Pracę na znanych, renomowanych markach, realizację ciekawych projektów oraz możliwość tworzenia niestandardowych rozwiązań z doświadczonym zespołem

  • Pracę samodzielną i pełną wyzwań oraz realny wpływ na prowadzone projekty

  • Pracę w stabilnej agencji reklamowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

  • Pracę hybrydową (pn i pt zdalnie)

  • Dostęp do benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę multisport plus)

  • Swobodną, przyjazną, niekorporacyjną atmosferę, brak dress codu

  • Dogodną lokalizację na Wilanowie, przyjazne biuro, parking dla pracowników

  • Doskonałą kawę w fajnym towarzystwie ludzi, którzy lubią ze sobą pracować :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • dostęp do multisport plus

Jak wygląda proces rekrutacji w IQ Marketing

  • Podczas naszych rekrutacji dbamy o przyjemną, życzliwą atmosferę, jasną komunikację i sprawny przebieg procesu. Poniżej znajdziesz opis całego procesu oraz każdego etapu rekrutacji w naszej Agencji:

  • Etap 1 - Spotkajmy się: Po krótkiej wstępnej rozmowie (telefonicznej/online) staramy się organizować 1 spotkanie z managerem/ami zespołu. W czasie spotkania chcemy przede wszystkim poznać Ciebie - dlaczego chciałbyś do nas dołączyć, jak wygląda Twoje doświadczenie i kompetencje, co jest dla Ciebie ważne, jakie są Twoje potrzeby. Chcemy również, byś Ty mógł poznać nas - przyszłego szefa, zespół, specyfikę pracy, klientów - ponieważ zależy nam, by i Tobie i nam pracowało się potem jak najlepiej 😉 Czasami możemy poprosić o dodatkowe spotkanie lub zadanie.

  • Etap 2 - Nasza decyzja: Zawsze przekazujemy feedback (mailowo i/lub telefonicznie) o statusie rekrutacji, niezależnie od podjętej przez nas decyzji, ponieważ jesteś dla nas ważny i szanujemy Twój czas i zaangażowanie w proces.

  • Etap 3 - Podpisanie umowy: Jeśli nasza i Twoja decyzja będzie pozytywna, skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły warunków zatrudnienia.

  • ​Etap 4 - Pre-onboarding: Zaczynamy naszą wspólną przygodę! 😊 Będziemy z Tobą w stałym kontakcie przed rozpoczęciem pracy, by przygotować Twoje stanowisko pracy i wszystko, czego bedziesz potrzebować, by Ci się wygodnie pracowało. Otrzymasz też przydatne informacje, które ułatwią Ci jak najlepsze wdrożenie się.

Sprawdź się w niezależnej agencji full service. Pracuj dla największych i cenionych klientów, takich jak m.in. Lego, Mastercard, Mondelez, Unilever, Pernod Ricard, Kompania Piwowarska. Zdobywaj doświadczenie i rozwijaj się przy inspirujących projektach i wyzwaniach, w atmosferze szacunku i wzajemnej sympatii, z ludźmi pełnymi pasji i pomysłów.

Aktualnie do jednego z naszych super zespołów poszukujemy kolejnego fajnego, energicznego i pozytywnie nastawionego Account Managera.

Przewiń do profilu firmy