Logo Pracuj.pl

Account Manager

Grafton RecruitmentO firmie

8 000–12 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest stabilna międzynarodowa firma, budująca swoje struktury na rynku Polskim, niezależny dystrybutor komponentów elektronicznych i półprzewodników.

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie relacji z globalnymi klientami firmy na terenie Polski
  • utrzymywanie wzorowych kontaktów handlowych
  • bieżącą obsługę i realizację zamówień dla klientów
  • raportowanie wyników pracy do Sales Managera

Wymagania pracodawcy

  • min.2 lata doświadczenia w branży komponentów elektronicznych lub pokrewnej, przy realizacji zamówień i obsłudze klienta
  • doświadczenie na stanowisku sprzedażowym lub w obszarze łańcucha dostaw lun zamówień (w branży elektronicznej)
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych z partnerami handlowymi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć rozwoju i nauki oraz zaangażowanie w powierzane zadania w celu osiągania celów sprzedażowych

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • możliwość pracy zdalnej (biuro w Warszawie)
  • niezbędne narzędzia do wykonywania codziennej pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego
  • podstawa + prowizje od osiąganych wyników

Grafton Recruitment

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Account Manager, Warszawa