Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALTERNATYWA ANNA JOLANTA LIWKOWICZ

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Samodzielna obsługa Klientów firmy w zakresie BTL
    • Kompleksowa realizacja wszystkich działań w obszarze powierzonych projektów
    • Nadzór nad pracami graficznymi
    • inicjowanie i prowadzenie efektywnych relacji z powierzonymi do obsługi klientami
    • planowanie i realizacja działań projektowo – produkcyjnych
    • doradztwo komunikacyjne dla klientów agencji
    • przygotowywanie i kontrola kosztorysów, harmonogramów i statusów projektów
    • Śledzenie branżowych nowości i umiejętne oferowanie świeżych rozwiązań klientom.
    • Pozyskiwanie nowych dostawców oraz efektywne negocjacje umów, cen, warunków współpracy i umów z Dostawcami
    • Nadzór nad poprawnością dokumentacji handlowej
    • Współpracę z pozostałymi komórkami organizacji: kreacja, produkcja, logistyka
    • analizowanie skuteczności prowadzonych działań oraz przygotowywanie raportów

    Oczekiwania:

    • co najmniej 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów komunikacyjnych po stronie agencji
    • znajomość narzędzi i praktyczna wiedza z zakresu  BTL
    • znajomość rynku
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność, systematyczność, dokładność
    • umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • łatwość w zdobywaniu nowej wiedzy i chęć rozwoju

    Oferujemy:

    • atrakcyjne stanowisko pracy
    • pracę przy realizacji ciekawych projektów dla prestiżowych marek
    • dużą samodzielność działania
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
    • możliwość rozwoju
    • umowę o pracę