Ta oferta pracy jest nieaktualna od 441 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy konsultingowo-doradczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Acc/104/10/2016/JK

    Zadania

    • Opieka nad powierzonymi Klientami  z sektora w 3 liniach biznesowych.
    • Aktywna sprzedaż swoim Klientom dostępu do rynkowych informacji o wynagrodzeniach (bazy danych, raporty szyte na miarę, analizy indywidualne).
    • Dosprzedaż narzędzi psychometrycznych i diagnostycznych wspierających procesy rekrutacyjne i rozwojowe.
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych (renewal i upsell).
    • Monitorowanie wyznaczonego rynku, śledzenie trendów.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
    • Min. 1-2 lata na stanowisku związanych z aktywną pracą z klientem.
    • Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług (mile widziane branży HR).
    • Bardzo dobre umiejętności pracy w Excelu.
    • Elastyczność i gotowość do wyjazdów służbowych.

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Dużą samodzielność działania i możliwość rozwoju.
    • Niezbędne narzędzia pracy i pakiet socjalny.
    • Rozbudowany system szkoleń.

    Prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego przycisku.

    People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).