Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Pink Pepper Media - agencja reklamowa BTL o stabilnej sytuacji rynkowej, zatrudniająca ok 40 osób, współpracująca z największymi międzynarodowymi korporacjami działającymi na rynkach: polskim i niemieckim.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Account Manager - odpowiedzialny za bieżący kontakt z klientem, prowadzenie spraw bieżących, nadzór nad kreacją i produkcją BTL.

    Wymagania:

    • Niezbędne minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Konieczna płynna znajomość pakietu Office.
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
    • Niezbędne prawo jazdy.
    • Preferowane osoby otwarte o umiejętności wielotorowego myślenia.

    Oferujemy:

    • Oferujemy umowę o pracę.
    • Wynagrodzenie podstawowe i premie uznaniowe uzależnione od jakości pracy i wyników współpracy z klientem.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    bottom