Logo Pracuj.pl

Account Manager

Carefleet S.AO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów poprzez profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania flot samochodowych
  • realizacja celów sprzedażowych związanych z odnawianiem kończących się kontraktów oraz rozszerzaniem floty samochodowej klientów
  • dbałość o rentowności kontraktów m.in. poprzez modyfikacje kontraktów i sprzedaż produktów uzupełniających
  • aktywna współpraca z jednostkami organizacyjnymi spółki oraz partnerami zewnętrznymi w celu zapewnienia wysokiego poziomu obsługi klienta
  • przygotowywanie dokumentacji zgodnie z wymaganiami spółki
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży B2B, pożądane doświadczenie jako opiekun klienta
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
  • innowacyjne podejście do modelowania biznesu, kreowania i automatyzacji procesów
  • wysoka motywacja do działania i orientacja na realizację celów biznesowych
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość branży wynajmu długoterminowego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, program sportowo-rekreacyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie na rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Account Manager, Warszawa