Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

Minty GroupO firmie

  • Żegańska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Minty Group

Żegańska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy

  • Poszukiwanie nowych klientów i nowych możliwości sprzedaży

  • Przygotowywanie ofert, prezentacji handlowych

  • Analiza potrzeb klientów, prowadzenie negocjacji oraz spotkań handlowych

  • Raportowanie działań handlowych

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Skuteczność w działaniu

  • Umiejętność budowania trwałej relacji z klientem

  • Talent organizacyjny i wrodzona błyskotliwość w znajdowaniu rozwiązań pod presja czasu

  • Znajomość produkcji materiałów POS

  • Łatwość w pozyskiwaniu nowych klientów

To oferujemy

  • Nieograniczone możliwości rozwoju i stałej pracy przy projektach dla prestiżowych klientów

  • Stanowisko z b. dużą samodzielnością

  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

Minty Group

Kompleksowa realizacja produkcji poligraficznych oraz usług introligatorskich

Przewiń do profilu firmy

Oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy wysyłać poprzez przycisk Aplikuj w tytule wpisując Account Manager.