Account Manager

Wirtualna Polska Media S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Żwirki i Wigury 16

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne prowadzenie działań handlowych - sprzedaż kampanii reklamowych;

  • współpraca z klientami bezpośrednimi oraz agencjami PR;

  • realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych;

  • analiza rynku i współtworzenie strategii sprzedażowej w dynamicznie zmieniającym się świecie potrzeb klientów i oferowanych produktów;

  • przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych, prowadzenie negocjacji i prezentacji sprzedażowych;

  • monitorowanie realizacji zamówień we współpracy z działami wspierającymi;

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi.

Nasze wymagania

  • posiadasz pasję sprzedażową, która uwzględnia interesy klienta i wyniki sprzedażowe;

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B, najlepiej w branży mediowej;

  • pracujesz z klientami bezpośrednimi i agencjami PR;

  • skutecznie pozyskujesz nowych klientów oraz budujesz z nimi długofalowe relacje w oparciu o wzajemne zrozumienie i zaufanie;

  • jesteś skutecznym negocjatorem i potrafisz wypracować rozwiązania satysfakcjonujące obie strony;

  • osiągasz ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe wobec ambitnych, ale realnych celów (chętnie poznamy historie Twoich sukcesów 😊);

  • świat reklamy i rządzących nią praw znasz od podszewki;

  • wykazujesz samodzielność i inicjatywę w działaniu;

  • potrafisz zorganizować swój czas pracy...

  • i nie boisz się nowych wyzwań a team work nie jest Ci obcy. 😊

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole Sprzedaży Bezpośredniej;

  • atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wzajemne wsparcie;

  • możliwość współpracy z różnorodnymi klientami;

  • dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracji;

  • wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem prowizyjnym;

  • uznanie i docenianie efektów i jakości pracy;

  • otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły oraz przestrzeń na kreatywne rozwiązania;

  • pakiet benefitów – sam/a decydujesz z jakiego benefitu chcesz skorzystać.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Cześć! Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach.

Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Przewiń do profilu firmy