Account Manager - wentylacja mechaniczna, ogrzewanie podłogowe, automatyka sterująca

Wavin Polska

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy w obszarze rozwoju takich produktów jak: wentylacja mechaniczna, ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie i chłodzenie ścienne i sufitowe, automatyka sterująca

  • Realizacja celów sprzedażowych i jakościowych poprzez: pozyskiwanie, budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami

  • Stanie się zaufanym doradcą i partnerem dla konsultantów, architektów i inwestorów

  • Proaktywne poszukiwanie i realizacja nowych możliwości biznesowych

  • Dzielenie się kluczowymi spostrzeżeniami dotyczącymi zarówno krótko- jak i długoterminowych możliwości biznesowych i wyzwań handlowych

  • Codzienne korzystanie z systemu CRM jako narzędzia do zarządzania biznesem komercyjnym

Nasze wymagania

  • Dobra, komunikatywna znajomość j. angielskiego - warunek konieczny (współpraca z przełożonym w j. angielskim)

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki techniczne: instalacje sanitarne, budownictwo)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w obszarze HVAC

  • Znajomość wyzwań polskiego rynku rozwiązań HVAC

  • Wysokie umiejętności sprzedażowe

  • Orientacja na wyniki oraz wysoką jakość współpracy z klientami

  • Umiejętność pracy w zespole i entuzjastyczne nastawienie;

To oferujemy

  • możliwość dołączenia do nowego zespołu w Polsce, rozwijającego nową gałąź naszego biznesu

  • umowa o pracę + premia kwartalna

  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

  • ubezpieczenie na życie

  • profilaktyka zdrowotna (badania, akcje na koszt pracodawcy)

  • wsparcie zespołu

  • karty podarunkowe (2 x w roku)

  • wyprawka dla pierwszoklasisty

  • pożyczki remontowo-budowlane

  • karta Multisport

  • przyjazna atmosfera

  • inicjatywy proekologiczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • korporacyjna karta kredytowa

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Wavin to innowacyjny dostawca rozwiązań dla sektora budowlanego i infrastrukturalnego. Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podejmować globalne wyzwania: bezpieczne i wydajne zaopatrzenie w wodę, lepsze warunki sanitarne i higieniczne, odpowiednie zarządzanie wodami opadowymi i zrównoważone procesy budowlane.

Więcej informacji na wavin.pl

Przewiń do profilu firmy