Logo Pracuj.pl

Account Manager

LPT Group Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż projektów edukacyjnych na rynku farmaceutycznym (klient korporacyjny),
  • opracowywanie koncepcji wydarzeń edukacyjnych,
  • współpraca z Key Opinion Leaderami branży medycznej,
  • promocję platformy Net4Doctor na konferencjach medycznych,
  • analiza potrzeb klienta oraz potrzeb edukacyjnych lekarzy,
  • współpraca z działem projektowym przy realizacji wydarzeń.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego lub na stanowisku sprzedażowym w agencji marketingu farmaceutycznego lub wydawnictwie medycznym,
  • wyższe wykształcenie,
  • znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji,
  • umiejętność analizowania potrzeb klienta i przygotowywania adekwatnych ofert współpracy,
  • umiejętność oduczania się.

Mile widziane

  • ponadprzeciętna umiejętność organizacji czasu pracy,
  • wrodzona kreatywność oraz otwarte podejście do częstych zmian,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • samodzielność działania oraz realny wpływ na rozwój firmy,
  • wsparcie mentalne i merytoryczne Zespołu,
  • szansę na rozwoju w środowisku startupu,
  • możliwość pracy z ludźmi, którzy wiedzą, że w życiu chodzi o coś więcej niż tylko o pracę – jeśli masz hobby, pochwal się nim w CV i opowiedz nam o nim na rozmowie,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • mnóstwo wrażeń i pozytywnych emocji!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • gry wideo w pracy

LPT Group Sp. z o.o.

Jesteśmy innowacyjną firmą edukacyjno-technologiczną, która zajmuje się digitalizacją wiedzy medycznej. Nasze projekty znajdziesz na https://net4doctor.pl oraz https://net4doctor.online.

Wyróżnia nas startupowe podejście do biznesu. Podważamy status quo i wytyczamy nowe standardy. Wierzymy, że nowoczesna edukacja medyczna powinna odpowiadać potrzebom zmieniającego się świata. Net4Doctor to: najlepsi specjaliści, najciekawsze tematy oraz możliwość brania udziału w wydarzeniach medycznych w dowolnym miejscu i czasie. Jedna platforma – 1000 wydarzeń!

Jakie wartości cenimy? Samoświadomość, współpracę, wytrwałość w dążeniu do celu.

Są Ci bliskie? Jesteś gotów na nowe wyzwanie? Ta oferta jest dla Ciebie!

Szukamy doświadczonych osób do działu sprzedaży i rozwoju rynków.

Account Manager, wielkopolskie