Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

BRAND YOU MUCHO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie stałych relacji z naszymi klientami i podwykonawcami

  • Wytyczanie ścieżek w dotarciu do biznesu, pozyskiwanie nowych klientów

  • Samodzielny dobór drużyny, która wesprze cię w przygotowywaniu magnetycznych ofert

  • Koordynacja pracy zespołu i zarządzanie realizacją projektów

  • Przygotowywanie umów dla klientów i koordynacja ich realizacji

  • Chwalenie się dokonaniami w raportach podsumowujących Twoje sukcesy

Nasze wymagania

  • Pasjonat, który wie co i jak, a na swoim koncie ma minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Charyzmatyczny handlowiec, który zręcznie operuje sztuką negocjacji i umiejętnościami sprzedażowymi wykorzystując je do sprzedaży usług marketingowych

  • Sprytny koordynator, potrafiący nie tylko oczarować klienta, ale również zarządzać i motywować zespół

  • Specjalista ceniący sobie samodzielność, dokładność i terminowość,

  • Dyplomatyczny fighter, który pracę z wymagającym klientem traktuje jak nowe wyzwanie

  • Wygadany profesjonalista, który poza nienaganną polszczyzną zachwyci klientów językiem angielskim

  • Kierowca kategorii B, który nie boi się poruszania po dużych miastach

Mile widziane

  • • Pracujesz w branży dłużej niż 3 lata

  • • Realizowałeś duże i wymagające projekty, którymi możesz się pochwalić w portfolio

  • • Masz doświadczenie w pracy w agencji

  • • Znasz drugi język obcy

To oferujemy

  • Wiemy, że dobre narzędzia pracy to jej lepsze efekty, więc na start dajemy Ci komputer, smartphone’a i możliwość korzystania z auta firmowego

  • Dbając o Twoje zdrowie dajemy Ci pakiet medyczny

  • Możesz na nas liczyć w kwestii rozwoju swoich umiejętności. Zdajemy sobie sprawę, że to priorytet i wspieramy działania wzbogacające wiedzę i podnoszące kwalifikacje

  • Lubimy podróżować daleko poza comfort zone, możesz więc liczyć na ciekawe projekty dla rozpoznawalnych marek

  • Nie lubimy za to korporacyjnej atmosfery, dbamy więc o przestrzeń na Twoją kreatywność

  • Lubisz czasem zaszyć się na home office? U nasz możesz!

  • Wychodzimy poza schemat, dlatego masz możliwość poszerzenia swoich kompetencji, zmiany stanowiska i przekwalifikowania się w ramach poziomego awansu

  • Pracujemy w klimatycznej, poniemieckiej willi na Krzykach. Także na obszernym tarasie, na którym najprzyjemniej pije się kawę i zbiera inspiracje

  • Urodziny to dla nas prawdziwe święta, lubimy też wspólne integracje

  • Bywa, że na śniadania jadamy świeżutkie drożdżówki, a w piątki gości u nas najlepsza pizza

BRAND YOU MUCH

Przecieramy nowe szlaki marketingu, utarte ścieżki zostawiając innym. Brand You Much to wyjątkowe miejsce pracy,

w którym szczególnie dbamy o atmosferę i możliwości rozwoju. To proste – wierzymy, że tylko w komfortowym środowisku powstają doskonałe pomysły. Wiemy, że kreatywność kwitnie w przyjaznym klimacie, dlatego stale pielęgnujemy nasz team spirit.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli Twoim zdaniem pasujemy do siebie - poznajmy się bliżej!

Zanim zaaplikujesz sprawdź nasze rekrutacyjne tips & triks: https://brandyoumuch.pl/BUM_tips_and_tricks_rekrutacja.pdf

Wyślij CV, pamiętaj o dodaniu zdjęcia i poczekaj na kontakt.

Brand You Much, zastrzega sobie prawo odpowiedzi wyłącznie do wybranych kandydatów.