Account Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • 19.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Unity Group to jeden z największych dostawców IT dla e-biznesu w Polsce. Od ponad 20 lat dostarczamy technologię pozwalającą na realizację transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Oferujemy wsparcie w zakresie doradztwa biznesowego i technologicznego, tworzenia oprogramowania począwszy od analizy, przez projektowanie architektury, wdrażanie i integrację aplikacji, aż po szerokie wsparcie, utrzymanie i rozwój.

    Nasze portfolio to ponad 500 projektów, realizowanych dla średnich i dużych firm, w tym polskich i zagranicznych liderów swoich branż np.: Leroy Merlin, RTV Euro AGD, Top Secret, Volkswagen Group Polska, Onninen, Tubądzin, Mostostal Warszawa, Archicom, The Greenbrier Companies.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby z dużym doświadczeniem w biznesie i/lub sprzedaży, która będzie odpowiedzialna za budowanie trwałych relacji biznesowych i obsługę naszych kluczowych klientów.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Twoje główne zadania i wyzwania, to:

    • tworzenie wartości biznesowej i budowanie trwałych relacji z klientami
    • praca w obszarze rozwiązań integracyjnych i portalowych oraz aplikacji dedykowanych
    • doradzanie i kreowanie rozwiązań odpowiadających potrzebom biznesowym naszych Klientów
    • udział w projektach doradczych i projektach wdrożeniowych w roli konsultanta biznesowego / architekta rozwiązań biznesowych
    • doradztwo w sprzedaży zgodnie z obowiązującą metodyką

    Poszukujemy osoby, która:

    • posiada co najmniej trzyletni staż zawodowy (preferowane osoby z doświadczeniem z obszaru nowych technologii, e-commerce lub IT)
    • jest doświadczona w pracy z Klientami B2B (średnie i duże firmy, szczególnie działy IT)
    • potrafi skoordynować pracę własną i swojego zespołu w sposób efektywny i często pod presją czasu
    • jest gotowa do podróży służbowych (przeciętnie 1-2 razy w tygodniu)
    • nie ma problemu z komunikacją w języku angielskim
    • jest rozeznana w rynku rozwiązań technologicznych - szyn danych i narzędzi integracyjnych,(Mule ESB), systemów CMS/EMS
    • (*mile widziane) posiada wiedzę w jednej z technologii z obszarów: Kentico, Mule ESB, WSO2, MS Azure, produkty Saas, BigData, Automatyzacji Marketingu

    Chcesz wiedzieć, co będzie ciekawego w Twojej pracy?

    • uczestnictwo w dużych projektach dla kluczowych Klientów na rynku
    • praca z różnymi zespołami - wewnętrznymi w zakresie wdrożeń jak i z przedstawicielami po stronie Klienta
    • udział w branżowych konferencjach i targach oraz dostęp do płatnych raportów branżowych
    • inspirujące środowisko doświadczonych specjalistów i menedżerów
    • uczestnictwo w kreowaniu nowoczesnych rozwiązań IT dla klientów, w szczególności w ramach procesów transformacji cyfrowej
    • możliwość rozwoju w kierunku menedżerskim jak i specjalistycznym
    • pełne wsparcie rozwojowe (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

    Oferujemy:

    Mamy oczywiście standardy w stylu: biblioteka firmowa, pakiet medyczny, pakiet sportowy, owoce, ubezpieczenie na życie itp. ale to, co nas naprawdę wyróżnia to:

    • Zaufanie do ludzi
    • Duży i realny wpływ
      na nasze projekty
    • Odpowiedzialność
      za swój kawałek podłogi
    • Nie robienie rzeczy bez sensu
    • Kultura feedbacku

    Prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".