Oferta pracy

Account Manager z j. niemieckim

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

9 50011 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla międzynarodowego lidera zajmującego się projektowaniem i produkcją materiałów marketingowych na potrzeby światowych marek, poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko Account Managera.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientami niemieckojęzycznymi,

  • Odpowiedzialność za płynną komunikację projektową (głównie telefoniczna oraz mailowa)

  • Nadzorowanie przebiegu projektu oraz prace administracyjne,

  • Udział oraz prowadzenie spotkań z klientami,

  • Raportowanie postępów i wyników prac.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację biznesową,

  • Dużym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu projektami i obsłudze Klienta biznesowego,

  • Cechy charakteru takie jak dokładność, samodzielność, inicjatywa, komunikatywność oraz zorganizowanie.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Program adaptacyjny dla nowych pracowników,

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w nowoczesnej organizacji,

  • Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego,

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy