Informacje dotyczące ochrony danych osobowych: 1. Administratorem Państwa danych osobowych udostępnionych w przesyłanych za pośrednictwem portalu pracuj.pl dokumentach w ramach procesu rekrutacji jest Trusted Shops Poland Sp. z o.o, ul. Skierniewicka 10a, 01-230 Warszawa. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym pod adresem: [email protected] mogą Państwo kontaktować się w sprawach dot. przetwarzania Państwa danych i korzystania z przysługujących Państwu uprawnień. 2. Dane osobowe udostępnione przez Państwa w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (art. 22 (1) § 1 kodeksu pracy § 1 kodeksu pracy) będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust 1 lit. c RODO. Podanie tych danych jest niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku dobrowolnego podania przez Państwa w przesłanym nam CV i dokumentach rekrutacyjnych innych danych – ich przetwarzanie odbywać będzie się na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO). Zgoda będzie również podstawą przetwarzania szczególnej kategorii danych jeżeli w Państwa dokumentach dobrowolnie zamieścili Państwo dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, a ich przetwarzanie nie jest zabronione przepisami prawa. Zgodę mogą Państwo wycofać w dowolnym momencie, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected] Wszelkie dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego i ewentualnie na wypadek obrony przed roszczeniami – jeżeli jeszcze w trakcie procesu rekrutacji zgłoszą Państwo przeciwko nam roszczenia prawne (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). 3. Przysługują Państwu następujące prawa: prawo dostępu do swoich danych, w tym otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawienia) danych, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO. 4. Trusted Shops Poland Sp. z o.o jest częścią grupy przedsiębiorstw, w której spółką dominującą jest Trusted Shops GmbH, Subbelrather Straße 15c, 50823 Kolonia, Niemcy. Jeśli rekrutacja odbywa się na stanowisko w przypadku którego bezpośredni przełożony jest zatrudniony w spółce dominującej i kandydat jest zapraszany na spotkanie rekrutacyjne również do centrali firmy w Kolonii, wówczas współadministratorem Państwa danych w rozumieniu art. 26 RODO jest Trusted Shops GmbH. Za spełnienie obowiązków informacyjnych wynikających z art. 13 i 14 RODO, a także realizację przysługujących Państwu praw o których mowa w pkt. 3 niniejszych informacji odpowiada Trusted Shops Poland Sp. z o.o. W celu realizacji swoich praw mogą Państwo jednak kontaktować się również z współadministratorem. 5. Odbiorcą Państwa danych osobowych mogą być podmioty świadczące dla nas usługi IT i obsługę informatyczną (w tym usługę hostingu poczty elektronicznej). 6. Dane zgromadzone w procesie rekrutacji będą przechowywane do zakończenia obecnego procesu rekrutacji. Jeżeli chcą Państwo abyśmy zachowali Państwa CV również na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trusted Shops Poland Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Trusted Shops”. Po wyrażeniu zgody, Państwa dane będą przechowywane dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager z językiem angielskim

TRUSTED SHOPS POLAND SP. Z O.O.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ważna 13 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Proaktywne zarządzanie portfolio Klientów Trusted Shops

  • Dopasowywanie nowych usług do Klienta

  • Aktywne oferowanie nowych produktów – praca na targetach

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Praca w systemie SalesForce

Nasze wymagania

  • Negocjowanie to Twój żywioł

  • Umiesz bronić wartości swojego produktu

  • Posiadasz motywację do osiągania celów – Twoje wynagrodzenie jest uzależnione od wyników sprzedażowych

  • Jesteś proaktywny i umiesz budować pozytywne relacje z Klientami

  • Komunikujesz się w języku angielskim na poziomie min. C1 – Twój zespół komunikuje się w języku angielskim

  • Dodatkowym atutem jest znajomość branży e-commerce

To oferujemy

  • Umowę o pracę i 28 dni urlopu

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkowe bonusy uzależnione od Twoich wyników

  • Karta FitProfit i program dbania o zdrowie Health Pass - zrób coś dla siebie i zyskaj dodatkowy dzień wolny w przyszłym roku

  • Buddy Program – wsparcie dla Ciebie od doświadczonych pracowników

  • Praca w międzynarodowym środowisku w otwartym i pełnym energii zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • International Environment

  • 28 days of holidays

Trusted Shops oferuje rozwiązania budujące zaufanie w sieci. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie w e-commerce i wizja rozwijania tej branży na wielu płaszczyznach: prawnej, technologicznej i marketingowej.

Więcej o nas: https://www.trustedshops.pl/

Więcej o pracy u nas: https://business.trustedshops.pl/blog/trustedshops-praca

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej? Pragniesz wesprzeć nasz zespół w pozyskiwaniu nowych klientów? Chcesz wnieść do naszego zespołu swoje doświadczenie i pasję do branży e-commerce?

Być może szukamy właśnie Ciebie! :)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje