Logo Pracuj.pl

Account Manager

AMS S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż usług reklamowych w obszarze klasycznego i cyfrowego out-of-home,
  • telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientami biznesowymi,
  • pozyskiwanie potencjalnych klientów (aktywny New Business),
  • aktywna penetracja rynku i współpraca z klientami z obsługiwanego regionu,
  • realizacja targetów sprzedażowych oraz systematyczne raportowanie swoich wyników,
  • opracowywanie i składanie ofert współpracy (w tym przygotowywanie rekomendacji, ofert, kosztorysów),
  • prowadzenie spotkań handlowych (w tym prezentacji oraz negocjacji handlowych), również online,
  • budowanie trwałych relacji z klientami,
  • monitoring prawidłowego przebiegu realizacji usługi.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży usług dla klientów biznesowych,
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów i budowania długotrwałych relacji,
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • umiejętność udzielania informacji handlowych klientom z wyznaczonego obszaru.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę w modelu hybrydowym,
  • zdobycie doświadczenia w jednej z największych grup medialnych w Polsce,
  • pracę w świetnym zespole i miłej atmosferze,
  • dostęp do pakietu benefitów (karta Multisport, zniżki do kina i teatru oraz na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów),
  • pakiet medyczny w Grupie LuxMed,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • pracę w jednym z naszych Biur Regionalnych znajdujących się w: Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Tychach, we Wrocławiu oraz w Warszawie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku

AMS - należymy do Grupy Agora i działamy w obszarze klasycznej oraz cyfrowej reklamy OOH. Jako jedyni dysponujemy nośnikami z każdego segmentu rynku. Łącznie na nośnikach stacjonarnych posiadamy blisko 23 tys. powierzchni ekspozycyjnych. Jesteśmy zdobywcą licznych nagród.

Obecnie poszukujemy Account Managera, który zasili szeregi naszego zespołu w jednym z naszych Biur Regionalych znajdujących się w: Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Tychach, we Wrocławiu oraz w Warszawie.

Account Manager, zachodniopomorskie