Oferta pracy

Account Menager

Atalian Poland Sp. z o.o.O firmie

Atalian Poland Sp. z o.o.

Komitetu Obrony Robotników 45b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Potrzebujemy kierownika do obsługi obiektów głównie w sprawach cleaningu, ale również w sprawach rekrutacji i wdrożenia pracowników recepcji, współpracy z dostawcami, realizacji zadań dodatkowych zlecanych przez klienta w tym drobnych prac remontowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu kontraktami cleaningowymi min 2 lata

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze obiektów IFM

  • Znajomość języka angielskiego – poziom min B1 w mowie i piśmie – warunek konieczny

  • Posiadanie prawo jazdy kat.B

  • Zadaniowy czas pracy

  • Umiejętności analityczne

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole

  • długofalową relacją z klientem i zarządzaniem obiektami biurowymi w obszarze IFM i cleaningowym

  • samochód służbowy

  • atrakcyjne zarobki

  • możliwości rozwoju

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat. Z obrotem ponad 3 mld Euro, działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy ponad 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych oraz cateringu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy