Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Account Representative

Devire

7 0009 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

Our client is global leader in the area of IT, technology, and internet.  The company provides easy access to World Wide Web for all kinds of companies and supports them in terms of technological changes.

Currently, we are looking for Account Representative.

Twój zakres obowiązków

  • Identify, contact and build profitable working relationships with new potential partners

  • Discover new sales opportunities with existing client

  • Advance business relationship with partners

  • Cooperating with distributors to develop longtails partner

  • Identify customer's needs and make recommendations for additional services

  • Answer questions and complaints from customers

  • Care about Partner Portal and keep it up-to-date

Wymagania pracodawcy

  • 2 years of experience with bachelor's degree

  • Excellent Polish and English skills

  • Ability to communicate and develop relations with customers

  • Excellent collaboration and teamwork

  • Great customer service skills

Pracodawca oferuje

  • Sports card

  • Life insurance(UNUM)

  • Private medical care

  • Working for a leading corporation with a stable market position

  •  Please send your application with CV in English.

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy