Oferta pracy

Account Specialist

ONE House Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Bobrowiecka 8

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie dedykowanych projektów z zakresu komunikacji 360

  • bieżąca obsługa Klientów i dbanie o pozytywne relacje z nimi

  • przygotowanie harmonogramów, nadzór finansowy i monitoring pracy nad projektem

  • odpowiedzialność za ostateczną formę zrealizowanego projektu marketingowego

  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach, prezentacjach i warsztatach dla Klienta

  • proaktywna dosprzedaż (up-sell oraz cross-sell) pozostałych usług agencji

  • współpraca z wewnętrznymi działami agencji

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w agencji marketingowej / digitalowej / 360 / domu mediowym

  • umiejętność w zarządzaniu złożonymi projektami marketingowymi oraz ich prezentacji

  • biegłość w tworzeniu kosztorysów i harmonogramów

  • skrupulatność i wzorowa organizacja czasu pracy

  • dobre umiejętności komunikacyjne i rozwiązywania trudnych sytuacji

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i gotowość na dalszy rozwój

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excela

  • mile widziana znajomość i zainteresowanie mediami społecznościowymi

  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów: AdExpert, Arianna, TGI

To oferujemy

  • profesjonalne szkolenia z obszaru marketingu

  • wsparcie Communications Account Managera i doświadczonego zespołu ekspertów w wielu branżach

  • możliwość poznania komunikacji marketingowej 360

  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole, w którym możesz rozwinąć skrzydła

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii i narzędzi

  • wsparcie przy realizacji własnych pomysłów

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pokoje gier i masażu

  • kompleksowy program onboardingu i wsparcie działu HR

  • klub Yerba Mate

Grupa Kapitałowa ONE House to Grupa składająca się z siedmiu spółek, która w jednym miejscu oferuje kompleksowe usługi we wszystkich obszarach komunikacji marketingowej: Strategy, Creative, Media, Digital, Brand Activation i Production. Wszystko po to, by odpowiadać na każdą marketingową potrzebę swoich klientów.

ONE House. All for marketing.

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, posiadającą sukcesy w prowadzeniu projektów marketingowych dla zróżnicowanej grupy Klientów, a potrzebujesz tylko sprzyjającej przestrzeni

Zapraszamy Cię na pokład ONE House!

Przewiń do profilu firmy