Oferta pracy

RTB House

Account Strategist

RTB HouseO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kampaniami dla obecnych klientów, maksymalizując cele i wyniki;

  • budowanie relacjii komunikując się z klientami przez telefon lub e-mail, zgodnie ze standardami i procesami firmy;

  • odpowiadanie na zapytania klientów w sposób profesjonalny i terminowy;

  • zapewnianie zasobów informacyjnych dotyczących usług i produktów firmy;

  • wspieranie klientów w uruchamianiu kampanii;

  • uzyskiwanie, weryfikowanie i przetwarzanie zamówień klientów;

  • rozwijanie i utrzymywanie szczegółowej wiedzy o produktach

  • analizowanie danych i tworzenie raportów.

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość arkuszy kalkulacyjnych Excel / Google spreadsheets;

  • znajomość Google Analytics;

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne;

  • angielski (B2 / C1);

  • zrozumienie rynku reklamy internetowej w Polsce;

  • znajomość narzędzi i procesów obsługi klienta;

  • umiejętność rozpoznania i zrozumienia potrzeb oraz oczekiwań klienta;

  • wysoki poziom motywacji i chęć nauki;

  • doświadczenie (min. 1 rok) w zarządzaniu kampaniami reklamowymi online dla klientów;

  • wielozadaniowość, wysoka energia, zaradność;

  • pozytywne, praktyczne podejście.

To oferujemy

  • pracę w wielokrotnie nagradzanej organizacji o dynamicznym wzroście;

  • pracę nad świetnym produktem opartym na najnowszej technologii AI (Deep Learning);

  • atrakcyjną strukturę wynagrodzeń i system motywacyjny oparty na doświadczeniu i rosnących wynikach;

  • możliwość pracy i nauki w jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie (Deloitte - Fast 50 CE 2019 / FT - 8. najszybciej rozwijająca się firma);

  • satysfakcjonującą karierę w przyjaznej i inspirującej atmosferze bez nawyków korporacyjnych;

  • możliwość uczestnictwa w ambitnych projektach w rozwijającej się międzynarodowej organizacji.

RTB House

RTB House to globalna firma dostarczająca najnowocześniejsze technologie marketingowe dla największych marek i agencji na całym świecie. Autorski mechanizm zakupu reklam jest pierwszym na świecie opartym w całości o algorytmy Deep Learning. Umożliwia reklamodawcom osiągać wyjątkowe efekty i realizować cele na każdym etapie lejka sprzedażowego.

Założoną w 2012 firmę RTB House tworzy ponad 750 specjalistów w przeszło 30 lokalizacjach na całym świecie. RTB House obsługuje ponad 2000 kampanii dla klientów z regionów EMEA, APAC i obu Ameryk.

Po pomyślnym wdrożeniu Deep Learning w 100 procentach swoich algorytmów w 2018 roku, firma RTB House kontynuowała badania w dziedzinie sztucznej inteligencji. Stworzone jako nowe jednostki, AI Marketing Lab oraz Creative Lab skupiają się na opracowywaniu i rozwoju produktów sektora martech. Rezultatem ich pracy były zaprezentowane w 2020 roku rozwiązania AI Full-Funnel Marketing Solutions oraz format Streaming Video Ads, które przenoszą komunikację marek na wyższy poziom.

Przewiń do profilu firmy