Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Accountant (AP/AR/GL) with foreign languages

Relyon Recruitment

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla międzynarodowej firmy, będącej centrum usług biznesowych poszukujemy osób do działu AP / AR / GL z językami obcymi.

Twój zakres obowiązków

  • Przetwarzanie faktur i dokumentacji związanych z procesami księgowymi: AP / AR / GL (dział zobowiąząń / należności / księgi głównej),

  • Kontakt z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi,

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań w celu usprawnień procesu,

  • Przygotowywanie codziennych prac księgowych i procesowych zgodnie z politykami i procedurami,

  • Wykonywanie miesięcznych i okresowych raportowań,

  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca,

  • Udział w ciekawych projektach.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (min. B2+) - warunek konieczny,

  • Swobodna, biznesowa znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie w księgowości (dział AP / AR / GL),

  • Znajomość systemu SAP,

  • Otwartość i chęć na dalszy rozwój zawodowy,

  • Bardzo dobra znajomość jednego z następujących języków będzie dodatkowym atutem: hiszpański, włoski grecki, holenderski, skandynawski.

Pracodawca oferuje

  • Benefity pozapłacowe (Multisport, Ubezpieczenie na życie, Opieka medyczna, kursy językowe),

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Premie,

  • Praca w modelu hybrydowym lub zdalnym,

  • Praca dla prestiżowego Klienta,

  • Program szkoleń wewnętrznych,

  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach i zdobywania doświadczenia w pracy z różnorodnymi klientami,

  • Możliwość rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Należymy do grona liderów branży. Każdego dnia kojarzymy ze sobą pracodawców i pracowników różnych profesji i stanowisk na szczeblu specjalistycznym i managerskim.

Przewiń do profilu firmy