Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Accountant AP / Księgowa/y AP

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.

Goleniowska 62

Szczecin

Aktualnie do naszego zespołu specjalistów poszukujemy osoby na stanowisko Księgowa/y AP.

Obowiązki

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe wraz z doskonaleniem procesów i procedur rozliczania dostawców (AP),
  • Kontrola poprawności transakcji finansowych,
  • Obsługa elektronicznego systemu obiegu dokumentów kosztowych,
  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca, kwartału, roku,
  • Efektywna komunikacja z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Twój profil

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, (mile widziane rachunkowość, finanse lub ekonomia),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i precyzja w realizacji zadań,
  • Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość programu do zarządzania obiegiem dokumentów.

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy rozwój w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku, skupiamy się na ciągłym doskonaleniu poprzez innowacyjne rozwiązania i świeże spojrzenie. Połączenie właściwego zarządzania, przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowania całej kadry, pozwala na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

Ogłoszenie archiwalne