Oferta pracy

Accountant for Germany & Netherland Companies

Pracuj.pl dla Firm

  • Żernicka 22, Robakowo (pow. poznański)
    Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Żernicka 22

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur zakupu w spółce DE i NL,

  • wystawianie faktur sprzedaży w spółce DE i NL,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • ściąganie przeterminowanych należności,

  • przygotowywanie dzienny raportów – cash flow.

Nasze wymagania

  • ukończone studia ekonomiczne, preferowany kierunek: Finanse i Rachunkowość,

  • minimum rok doświadczenia pracy w księgowości,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty Multisport,

  • system premiowy,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy hybrydowej/zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Clipper Logistics to renomowany dostawca usług logistycznych, który specjalizuje się w sektorze e-commerce i posiada kilka oddziałów w Europie. Oferujemy pełen zakres usług realizacji zamówień, włącznie z zarządzaniem zwrotami.

Nasza działalność rozpoczęła się w 1992 roku w Wielkiej Brytanii. Na rynku polskim istniejemy od kwietnia 2017, gdzie obecnie oferujemy usługi logistyczne dla klientów z branży fashion i home&living na łącznej powierzchni 75.000 m² . Posiadamy również kilka lokalizacji w Niemczech i Holandii.

Przewiń do profilu firmy