Oferta pracy

Accountant

TPA

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg klientów.

  • Nadzorowanie i weryfikowanie pracy Młodszych księgowych w zakresie: zaksięgowanych transakcji, księgowanie dodatkowych transakcji, uzgadnianie sald kont, wykonywanie procedur zamknięcia miesiąca).

  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne klientów.

  • Wspieranie w procesie kontroli podatkowych, procesu badania ksiąg i sprawozdań finansowych.

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego i księgowego.

  • Prowadzenie stałej korespondencji z klientami w kwestiach dokumentacji i przeprowadzonych transakcji.

  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych i procesie zamknięcia roku.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale księgowości.

  • Dobrze znasz polskie zasady rachunkowości i prawo podatkowe (CIT, VAT).

  • Znasz j. angielski na poziomie min. B1 (obsługujemy klientów międzynarodowych).

  • Potrafisz budować dobre i profesjonalne relacje z klientami.

  • Cechuje Cię: komunikatywność, zaangażowanie, chętnie działasz zespołowo. Poczucie humoru będzie dodatkowym atutem.

  • Twój cel to rozwój w międzynarodowym środowisku biznesowym.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym oraz znajomość programu księgowego Enova

To oferujemy

  • Jasna ścieżka kariery: Junior Accountant -> Accountant -> Senior Accountant -> Supervisor -> Manager -> Senior Manager -> Partner

  • Platforma kafeteryjna umożliwiającą dostęp do pakietu sportowego, pakietu zdrowotnego, voucherów zakupowych itd.

  • Platforma grywalizacyjna

  • Praca w międzynarodowej firmie wśród ekspertów merytorycznych

  • Zgrany zespół, który motywuje do działania

  • Prezenty okolicznościowe (jubileusz pracy, narodziny dziecka, ślub itd.)

  • Komfortowe biuro w nowoczesnym budynku Brema

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

wyślij aplikację

2

rekruter skontaktuje się z wybranymi kandydatami

3

zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną - poznasz przełożonych

4

poczekaj na naszą decyzję- informację otrzyma każdy kandyda

TPA

TPA Poland z Baker Tilly TPA i Baker Tilly Woroszylska Legal to niemal 300 ekspertów w biurach w Warszawie, Poznaniu i Katowicach.

Zapewniamy międzynarodowym koncernom oraz dużym przedsiębiorstwom krajowym efektywne rozwiązania biznesowe z zakresu doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości i płac, doradztwa dla sektora nieruchomości, a także audytu i doradztwa biznesowego pod marką Baker Tilly TPA. Naturalnym uzupełnieniem naszych interdyscyplinarnych usług jest obsługa prawna, którą oferujemy pod marką Baker Tilly Legal Poland.

Jesteśmy częścią TPA Group, międzynarodowej grupy konsultingowej zatrudniającej ponad 1700 ekspertów

w 12 krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

Jako członek Baker Tilly International, jednej z 10 największych światowych firm zajmujących się doradztwem biznesowym i audytem, łączymy zalety zintegrowanej, interdyscyplinarnej obsługi „one-stop-shop” z lokalną ekspertyzą i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.

TPA Poland, Baker Tilly TPA oraz Baker Tilly Legal Poland są jedynymi reprezentantami Baker Tilly International w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Jak dbamy o bezpieczeństwo w czasie Covid-19?

mamy regulaminy i bezpieczne zasady pracy w biurze

kontrolujemy liczbę pracowników

dezynfekujemy regularnie pomieszczenia

pracujemy w formie hybrydowej - częściowo zdalnie, częściowo w biurze