Oferta pracy

Accountant P2P

MAN Shared Services Center sp. z o.o.O firmie

  • Kolorowa 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MAN Shared Services Center sp. z o.o.

Kolorowa 6

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur dla klienta niemieckiego

  • Opracowywanie zapytań oraz reklamacji od dostawców i działów fachowych

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem, działami fachowymi oraz dostawcami

  • Kontrolowanie oraz usprawnianie procesów zautomatyzowanych oraz zrobotyzowanych

  • Optymalizowanie oraz doskonalenie technik pracy

  • Przygotowywanie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Znajomości języka niemieckiego minimum na poziomie B1

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Wcześniejszego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok)

  • Znajomości pakietu MS Office oraz SAP

  • Umiejętności organizacji własnej pracy

  • Chęci do rozwiązywania ciekawych, problemowych zagadnień

  • Szybkości działania

To oferujemy

  • Dedykowany opiekun wdrożenia i kompleksowy onboarding

  • Szeroka oferta szkoleń językowych, z możliwością realizacji na terenie firmy lub w dowolnej szkole językowej

  • Szkolenia specjalistyczne, dopasowane do ścieżki rozwoju i potrzeb pracownika

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: karta Multisport, pakiet Medicover, dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  • Elastyczne podejście do godziny rozpoczęcia pracy i nieformalny dress code

  • Praca w wygodnym i nowoczesnym biurze, przyjaznym osobom niepełnosprawnym (część kompleksu Business Garden)

  • Możliwość wykonywania części obowiązków zdalnie - tzw. ’home office’

  • ZFŚS - m.in. dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego oraz bonus świąteczny

  • Zniżki na zakup aut z grupy VW

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

Jako MAN Shared Services Center Sp. z o. o. świadczymy usługi z zakresu księgowości, finansów, a także zamówień i zakupów na potrzeby spółek produkcyjnych i sprzedażowych MAN Truck & Bus na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Rosji, Czech, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Węgier, Danii, Norwegii i Francji.

MAN Shared Services Center Sp. z o.o. jako jeden z dwóch najstarszych SSC w Poznaniu jest jednym ze współzałożycieli regionalnego oddziału stowarzyszenia ABSL.

Przewiń do profilu firmy