Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Accountant

CPL JobsO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CPL Jobs Poland jest firmą doradztwa personalnego i rekrutacji, należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources Plc z siedzibą w Irlandii, wiodącego dostawcy rozwiązań rekrutacyjnych, kadrowych i outsourcingu usług HR. Firma działa na rynku od 30 lat, posiada 40 biur w 11 krajach, zatrudniając łącznie ponad 6.000 wyspecjalizowanych ekspertów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie kandydatów z doświadczeniem na stanowisko:

AccountantNumer ref.: Acc/POZ/2021

Zadania:

  • wykonywanie zadań z obszaru AP, AR lub GL (wprowadzanie i księgowanie faktur, księgowanie dokumentów, potwierdzanie sald, uzgodnienia rachunków, monitoring i analiza kont, tworzenie sprawozdań, deklaracji i raportów);
  • znajomość US GAAP lub IFRS lub SOX;
  • udział w aktywnościach związanych z zamknięciem miesiąca;
  • udział w projektach usprawniających procesy;
  • w miarę możliwosci udział w tranzycji procesów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • ok. 1-2 lat doświadczenia w księgowości w SSC/BPO;
  • umiejętności analityczne;
  • znajomość j. angielskiego min. B2/C1;
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego, np. niemieckiego, czeskiego, francuskiego, portugalskiego, bułgarskiego;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość MS Office, zwłaszcza Excel;
  • mile widziana znajomość SAP.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole;
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i podczas późniejszej pracy;
  • możliwość wprowadzania usprawnień i optymalizacji procesów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie;
  • bogaty pakiet świadczeń (m.in. opieka medyczna, dofinansowana karta sportowa, ubezpieczenie grupowe i inne);
  • przejrzystą ścieżkę kariery, realne możliwości rozwoju;
  • pracę w nowoczesnym SSC w dogodnej lokalizacji;
  • pracę w międzynarodowej, stabilnej Firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne