Logo Pracuj.pl

Accountant

Master HRO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy międzynarodowej będącej jedną z wiodących marek w 14 krajach jeśli chodzi o modę Vintage, otwierającej nowy oddział w Polsce, poszukujemy kandydata na stanowisko:

ACCOUNTANT

Miejsce pracy: Szczecin – praca hybrydowa.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów księgowych na rzecz 3 spółek zlokalizowanych w Niemczech i Włoszech,
  • Księgowanie dokumentów zgodnie z międzynarodowymi standardami rachunkowości,
  • Rozliczenia wybranych pozycji Rachunku Zysków i Strat i Bilansu,
  • Rozliczenia między spółkami powiązanymi i wsparcie rozliczeń i cen transferowych,
  • Wsparcie wybranych procesów controllingowych i budżetowych.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2 lata doświadczenia,
  • Wykształcenie: wyższe,
  • Języki: angielski i/lub niemiecki w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność obsługi programu Excel,
  • Wysoka dyscyplina i organizacja pracy, poczucie odpowiedzialności i chęć do podejmowania odpowiedzialnych zadań,
  • Elastyczność i umiejętność dostosowania się do zmieniających warunków, zadań i projektów ( w szczególności FM)
  • Umiejętność pracy w trybie multizadaniowym, otwarcie na ludzi i inne kultury (cały zespół firmy pochodzi z 42 różnych krajów, mówi w 33 językach),
  • Chęć do podróży służbowych,
  • Mile widziane: uprawnienia księgowych, doświadczenie międzynarodowe, doświadczenie w Ecomerce i/lub Retail, przywiązanie do postulatów Eco / Impact / Sustainability, uprawnienia do podejmowania pracy na terenie unii europejskiej.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę lub b2B w środowisku międzynarodowym,
  • Praca w modelu hybrydowym – w tygodniu: 2 dni pracy z domu/ 3 dni pracy w biurze-centrum miasta Szczecin, dodatkowo 15 dni pracy w trybie remote z dowolnego miejsca
  • ( możliwe, iż w początkowym okresie zanim zorganizowane zostanie biuro, że będzie konieczna praca w 100% z domu),
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i wdrożenia w obowiązki
  • (praca w godz. 9.00-17.00 z możliwością ustalenia godzin indywidualnie w zależności od specyfiki i potrzeb),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity: dostęp do szkoleń, kursów językowych i innych, min. 28 dni urlopu.

Ważne: jeżeli nie spełniasz wszystkich wymogów lub wydaje ci się że nie jesteś wystarczająco doświadczony/a, ale czujesz że to stanowisko jest dla ciebie -> aplikuj.

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Aktualne oferty pracodawcy
2022/07/20Accountant/Szczecin-centrum miasta/pracahybrydowa

Accountant, Szczecin