Oferta pracy

Accountant

TPA PolandO firmie

TPA Poland

Przyokopowa 33

Warszawa

TPA to międzynarodowa grupa konsultingowa będąca niezależnym członkiem Baker Tilly International. W ramach grupy świadczymy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego.

Zespoły TPA świadczą usługi doradztwa podatkowego, usług księgowych oraz doradztwa dla sektora nieruchomości.
Więcej na www.bakertilly-tpa.pl

Stawiamy na dobre połączenia, bo wierzymy, że razem możemy więcej.
Odkryj swoje możliwości!
AccountantNumer ref.: Metro Rondo Daszyńskiego

Twoje zadania:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych naszych Klientów
  • przygotowanie sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie rozliczeń podatkowych oraz wszelkich innych deklaracji wymaganych prawem
  • obsługa kontroli podatkowych, przeglądów, audytów oraz kontroli zewnętrznych
  • dbanie o dobre relacje z Klientem oraz kontakt z organami i instytucjami państwowymi

Ty i My to dobre połączenie, jeśli:

  • posiadasz co najmniej trzy lata doświadczenia w pracy w dziale księgowości - najchętniej w biurze rachunkowym
  • dobrze znasz polskie zasady rachunkowości i prawo podatkowe
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B1 w mowie i piśmie
  • znasz i obsługujesz program Enova (mile widziane)
  • cechuje Cię rzetelność i odpowiedzialność, działasz zespołowo
  • Twój cel to rozwój w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • lubisz planszówki, bo wspólne rozgrywki to nasza tradycja :)

Dodatkowe korzyści z naszego połączenia:

  • jasna ścieżka kariery
  • elastyczne godziny pracy i home office
  • work-life balance
  • pakiet kafeteryjny "My Benefit"
  • prezenty okolicznościowe
  • szkolenia merytoryczne i kursy językowe
  • prywatna opieka medyczna
  • przyjazna atmosfera i zespół pełen energii

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • wyślij aplikację przez stronę www
  • skontaktuje się z Tobą rekruter - dzwonimy do wybranych kandydatów
  • zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną - poznasz przyszłego przełożonego
  • poczekaj na naszą decyzję - informację otrzyma każdy kandydat

Ogłoszenie archiwalne