Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Accountant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ars Thanea to Studio Produkcyjne i Agencja Digitalowa założone w 2007 roku. Należymy do międzynarodowej Grupy SYZYGY (WPP). Jesteśmy podzieleni na dwa brandy: Ars Thanea i SYZYGY.

    W Ars Thanea specjalizujemy się w produkcji CGI, animacji oraz VR/AR. Portfolio firmy tworzą realizacje dla największych światowych przedsiębiorstw wymienionych w rankingu Fortune Global 500 — w tym m.in. Facebook, Chanel, Nike, Hyundai, Discovery, HBO, Ubisoft, Nvidia, Disney i General Electric. Zostaliśmy wielokrotnie docenioni przez najważniejsze, światowe konkursy: Cannes Lions, Clio, One Show, AdFest, PromaxBDA, DMMA On-line Star, World Luxury Award. Znaleźliśmy się także na liście Top 10 Talents przygotowanej przez Adweek.

    W SYZYGY łączymy strategię, experience design i technologię.
    Kochamy nowe technologie i wiemy, jak je wykorzystać, by tworzyć efektywnie działające platformy www i e-commerce. Łączymy strategię, experience design oraz development, dzięki czemu w pełni bierzemy odpowiedzialność za realizowany produkt.
    Nasi Klienci: TUI, Bebiko, Bebilon, BoboVita, Kyocera, PLL LOT, Dr. Oetker, Mazda, Żabka, PayU, Whirlpool, Kyocera, PZPN.

    Do naszego Zespołu szukamy osoby na stanowisko Accountant. Jeśli szukasz pracy na pół etatu, lubisz pomagać, a dodatkowo zależy Ci na dobrej atmosferze w miejscu pracy, to czekamy na Ciebie!

    Accountant (pół etatu)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Co jest dla nas ważne?

    • masz doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowego
    • masz doświadczenie w prowadzeniu spółek, których sprawozdania finansowe podlegają badaniu przez biegłego rewidenta
    • potrafisz sporządzić różnorodne raporty
    • znasz i potrafisz praktycznie wykorzystywać zasady rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego
    • znasz dobrze Excela
    • dobrze organizujesz sobie pracę i umiesz ustalać priorytety
    • potrafisz rozmawiać i w zrozumiały sposób przekazywać cele i zadania
    • działasz samodzielnie i sprawnie radzisz sobie z rozwiązywaniem problemów
    • działasz skrupulatnie i systematycznie
    • potrafisz prowadzić korespondencję z kontrahentami w języku angielskim
    • twoim dodatkowym i niewątpliwym atutem będzie, znajomość obsługi programu Symfonia

    Twoje główne zadania:

    • bieżące wsparcie Głównego Księgowego w prowadzeniu pełnej księgowości spółki zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi
    • nadzór nad powierzonymi obszarami działania Działu Księgowości
    • czynny udział w procesie zamknięcia okresów księgowych
    • sporządzanie oraz nadzór nad prawidłowością deklaracji podatkowych oraz sprawozdań do GUS i NBP
    • wsparcie Głównego Księgowego w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z pracą działu
    • czynny udział w tworzeniu wewnętrznych procedur, proponowanie usprawnień
    • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji do audytów, kontroli skarbowych

    Z naszej strony możemy zagwarantować Ci:

    • pracę na pół etatu wraz z benefitami
    • pracę w firmie, która łączy pasję z biznesem
    • towarzystwo ludzi, którzy cenią pracę, zabawę i odpoczynek
    • udział w kompleksowej obsłudze księgowo podatkowej oraz kadrowo płacowej spółki
    • perspektywę nauki raportowania grupowego.
    • szacunek, bezpieczeństwo, rozwój i przygodę
    • wiele okazji do integracji

    Brzmi dobrze?

    Więcej szczegółów opowiemy bezpośrednio na spotkaniu w naszym biurze na Wilanowie!

    Odwiedź nasze strony: www.arsthanea.comwww.syzygy.pl

    Obowiązek informacyjny realizowany do osób fizycznych, realizowany w związku z prowadzeniem rekrutacji pracowniczej (współpracowników), od dnia 25 maja 2018 r.

    1. Administratorem danych osobowych jest Ars Thanea S.A. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-952), przy ul. Wiertniczej 39 A (dalej „AT”), spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000653913, NIP 5252391391, REGON 140938516, z kapitałem zakładowym w wysokości 9 000 000,00 złotych opłaconym w całości, e-mail: [email protected]
    2. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia przez AT procesu rekrutacji, a w razie wyrażenia dodatkowej, dobrowolnej zgody także w celu przyszłych rekrutacji odpowiadających doświadczeniu kandydata.
    3. Podstawą prawną przetwarzania są przepisy prawa pracy lub w przypadku rekrutacji prowadzącej do nawiązania współpracy na podstawie stosunku cywilnoprawnego – przepisy polskiego kodeksu cywilnego oraz uzasadniona prawnie potrzeba dysponowania podstawowymi danymi osobowymi kandydata.
    4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacyjnym. Niepodanie danych skutkuje brakiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.
    5. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku a w wypadku zgody na przyszłe rekrutacje przez okres 2 lat, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta. Podany okres liczony jest od chwili udostępnienia danych przez kandydata.
    6. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy i współpracownicy AT prowadzący proces rekrutacji.
    7. Ma Pan/Pani prawo do żądania od AT dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgodę można cofnąć kontaktując się pod adresem [email protected]
    8. Informuję, że Pana/Pani dane nie będą profilowane. Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.