Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Accountant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TPA to międzynarodowa grupa konsultingowa oferująca kompleksowe usługi doradztwa biznesowego w 12 państwach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

    W Polsce TPA należy do największych firm doradczych. Zapewniamy efektywne rozwiązania biznesowe z zakresu doradztwa podatkowego, doradztwa transakcyjnego, audytu finansowego, corporate finance, outsourcingu księgowego i administracji płacowej, a także doradztwa personalnego.

    Jako członek Baker Tilly International, łączymy zalety zintegrowanej, interdyscyplinarnej obsługi „one-stop-shop” z lokalną ekspertyzą i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Accountant
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • nadzorowanie pracy Junior Accountant w zakresie świadczenia usług dla Klientów, w tym: weryfikacja zaksięgowanych transakcji, księgowanie dodatkowych transakcji, uzgadnianie sald kont, wykonywanie procedur zamknięcia miesiąca
    • samodzielne realizowanie zadań w zakresie usług świadczonych dla Klientów
    • sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentów
    • sprawozdawczość dla klientów
    • księgowanie skomplikowanych transakcji
    • sprawdzanie kompletności i uzupełnianie zestawień
    • przygotowywanie deklaracji i kalkulacji podatkowych, sprawozdań GUS i NBP, weryfikacja wstępnych kalkulacji i deklaracji podatkowych przygotowanych przez członków zespołu, weryfikacja sprawozdań GUS i NBP
    • udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych i procesie zamknięcia roku
    • monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego i księgowego
    • prowadzenie korespondencji z klientami w kwestiach otrzymanych dokumentów i przeprowadzonych transakcji (kompletność, błędy, braki, kwestie merytoryczne)
    • obsługa kontroli podatkowych, procesu badania ksiąg i sprawozdań finansowych

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • bardzo dobrej znajomości polskich zasad rachunkowości (umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem)
    • bardzo dobrej znajomości prawa podatkowego
    • dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
    • umiejętności obsługi komputera, środowiska Windows
    • rzetelności, odpowiedzialności, dokładności
    • umiejętności organizacji pracy
    • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
    • znajomość obsługi programu księgowego Navision będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • rynkowe wynagrodzenie
    • otwartą i przyjazną atmosferę w pracy
    • okazję do praktycznego wykorzystania znajomości języka obcego
    • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • udział w szkoleniach merytorycznych i kursach językowych
    • kafeterię benefitów m.in. opiekę medyczną i pakiet sportowo-rekreacyjny
    Kilka razy skinęłaś / skinąłeś głową?
    Wyślij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym.
    Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest TPA Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Młyńskiej 12 w Poznaniu (61-730). Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Klikając w przycisk "Aplikuj", "Aplikuj teraz" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TPA Management Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-730) przy ul. Młyńskiej 12 (Administrator Danych), zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Administratora danych Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Może Pani/Pan cofnąć zgodę w każdym czasie, jednak w takim wypadku przetwarzanie Pani/Pana danych przed cofnięciem zgody będzie zgodne z prawem.

    Dziękujemy za przesłane zgłoszenia!
    Jeśli my też skinęliśmy kilka razy głową przeglądając Twoje CV
    - skontaktujemy się z Tobą.