Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Accountant with English/German/French

Antal SSC/BPO

4 5008 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie wpływów od klienta

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • sprawdzanie rozrachunków z klientami, wyjaśnianie różnic

  • aktualizacja danych bankowych klientów w systemie

  • pilnowanie terminów otrzymywanych płatności

  • czynny udział w projektach związanych z usprawnianiem procesów księgowych

  • bieżąca praca z klientem w ramach świadczenia najwyższej jakości usług

  • udział w aktywnościach związanych z zamknięciem miesiąca

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w sektorze SSC/BPO

  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego na poziomie C1

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość systemu SAP - będzie dużym atutem

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji, która ciągle się rozrasta

  • umową o pracę

  • szansę poszerzania wiedzy i doświadczenia w różnych obszarach księgowości

  • obszerny pakiet profesjonalnych szkoleń

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Przewiń do profilu firmy