Oferta pracy

Nr Ref: ACE/SSC/07/2021

Accountant with English

Raben Management Services O firmie

  • Baraniaka 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 19 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Raben Management Services

Baraniaka 6

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie transakcji w systemie SAP

  • Kontrolowanie poprawności parametrów na kontach dostawców i klientów

  • Obsługa zapytań od klientów zew. i wew.

  • Bieżący kontakt z kontrahentami oraz z zespołami operacyjnymi spółki w celu potwierdzenia i uzgodnienia sald

  • Praca w projektach optymalizujących procesy księgowe oraz przejęciach funkcji księgowej

  • Dbanie o terminowe oraz poprawne księgowanie i rozliczanie dokumentów

  • Uzgadnianie kont rozrachunkowych

  • Samodzielne rozwiązywanie problemów księgowych

  • Raportowanie wewnętrzne w ramach zamknięcia miesiąca

  • Realizacja procesów związanych z zamknięciem miesiąca (m.in. środki trwałe, rezerwy i inne: PK, RMK, lista płac, raporty kasowe, interface z systemów operacyjnych, pożyczki, księgowania podatkowe itp.)

  • Przygotowanie raportów konsolidacyjnych i uczestniczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (2 lata)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (preferowany poziom: B2)

  • Znajomość zasad rachunkowości

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Skrupulatność i dokładność; posiadasz rozwinięte umiejętności analityczne

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP oraz wykształcenie kierunkowe

To oferujemy

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta MyBenefit – dostęp do szerokiego wachlarza benefitów związanych z turystyką, rekreacją i sportem

  • Atrakcyjne zarobki oraz system premiowy

  • Możliwość kontynuowania współpracy w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio po okresie próbnym

  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska

  • Przyjazne warunki pracy dbające o zachowanie work-life-balance pracowników

  • Pracę w wysokiej kulturze organizacyjnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • paliwo w korzystnej cenie

  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

  • zniżki z kartą Makro

Mamy drive do rozwoju!

I dlatego jako Raben Management Services wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes.

Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.

Praca w zespole wyzwala w nas energię.

Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.

Uczymy się od siebie nawzajem.