Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Accountant with French/German - junior/specialist/senior

Antal SSC/BPO

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - międzynarodowa, stabilna firma - szukamy osób ze znajomością języka niemieckiego lub francuskiego do działów księgowych (AP/AR/GL - w zależności od preferencji i doświadczenia).

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i księgowanie faktur przychodzących,

  • Terminowe wprowadzanie danych do systemu,

  • Przygotowywanie raportów,

  • Uzgadnianie salda rozrachunków,

  • Przygotowywanie płatności,

  • Rozliczenia międzyokresowe,

  • Współpraca z innymi zespołami w Polsce i za granicą,

  • Rozwiązywanie problemów i delegowanie ich do odpowiednich osób w organizacji.

Wymagania pracodawcy

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (min.B2) oraz j. angielskiego (min.B2),

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,

  • Doświadczenie z obszaru księgowości (AP/AR/GL) - mile widziane,

  • Chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku w obszarze księgowości.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość kariery, zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń dodatkowych,

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, pakiet benefitów (Multisport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, szkolenia i kursy itp.),

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne