Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Accountant with French

KION Business Services Polska Sp. z o. o.

  • Puszkarska 7J, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Puszkarska 7J

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, sprawdzanie płatności zgodnie z przyjętymi procedurami oraz uzgodnionym kalendarzem,

  • Kontrola zaksięgowanych dokumentów (zgodność danych bankowych w systemie w porównaniu do danych bankowych podanych na fakturach),

  • Tworzenie oraz księgowanie manualnych zleceń płatniczych zgodnie z przyjętymi procedurami,

  • Procesowanie plików płacowych, stałych zleceń oraz zwrotów,

  • Dzienne przygotowanie plików kontrolnych zgodnie z ustaleniami audytu,

  • Komunikacja z innymi działami,

  • Aktualizacja procedur,

  • Wprowadzanie usprawnień procesu wspólnie z kierownictwem zespołu,

  • Wsparcie dla innych członków zespołu.

Nasze wymagania

  • Chciałbyś się rozwijać w obszarze płatności (doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane),

  • Możesz pochwalić się znajomością języka francuskiego na poziomie min.B2,

  • Doskonale rozumiesz specyfikę pracy w organizacji międzynarodowej, komunikujesz się swobodnie w języku angielskim,

  • Bardzo dobrze poruszasz się w systemie SAP oraz Excelu,

  • Posiadasz umysł analityczny i zwracasz uwagę na szczegóły,

  • Cechuje Cię konsekwencja oraz skuteczność w działaniu, a także umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Elastyczne poranki (rozpoczynasz pracę pomiędzy 7.00 – 10.00);

  • Atrakcyjny pakiet benefitów;

  • Komfortowe warunki pracy - biuro w dobrej lokalizacji (okolice Bonarki);

  • Pracę w międzynarodowym środowisku dającą możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Grupa KION jest wiodącym globalnie dostawcą wózków widłowych i technologii magazynowej oraz usług w zakresie rozwiązań intralogistycznych, jak również dla łańcucha dostaw. Nasze rozwiązania logistyczne zapewniają optymalny przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach sprzedaży w ponad 100 krajach.

Jesteśmy właścicielem wielu marek produktowych; Linde i STILL to wózki widłowe z segmentu premium, marka Baoli natomiast oferuje atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Fenwick to największy dostawca wózków widłowych we Francji, a OM na rynku indyjskim. Dematic jest światowym liderem usług w zakresie zautomatyzowanego łańcucha dostaw.

KION Business Services Polska to centrum zaawansowanych usług finansowo-księgowych dla KION Group. Realizujemy procesy w zakresie działu zobowiązań, należności, środków trwałych, transakcji bankowych, księgi głównej i raportowania.

Przewiń do profilu firmy