Ta oferta pracy jest nieaktualna od 224 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Accountant with French Language

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Exide Technologies, amerykański koncern, specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu energii zmagazynowanej dla odbiorców na całym świecie posiada jednostki organizacyjne i zakłady produkcyjne zlokalizowane w całej Europie. Jednym z najbardziej liczących się, z ugruntowaną pozycją na rynku i szerokimi perspektywami rozwoju jest zakład produkcyjny w Poznaniu,
    właściciel m. in. Marki Centra i Exide.

    W 2012 roku Exide utworzył własne Centrum Usług Wspólnych (Shared Service Centre) specjalizujące się  w obsłudze wszystkich jednostek organizacyjnych Exide w Europie (łącznie 14 krajów) w usługach takich jak księgowość, zakupy centralne i inne procesy administracyjne.

    Cenimy ludzi zaangażowanych i pozytywnych.
    Obecnie poszukujemy do SSC pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań
    AP/10/French

    Ofertę kierujemy do osób:

    • ambitnych i nastawionych na rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji
    • wykształcenie wyższe ekonomiczne, będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne
    • z dobrą znajomością j. angielskiego, który jest językiem globalnym naszej firmy
    • jednocześnie z bardzo dobrą znajomością języka francuskiego
    • posiadających rozwinięte kompetencje analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
    • doświadczenie w księgowości w obszarze zobowiązań lub w SSC/BPO będzie dodatkowym atutem

    Zadania:

    • odpowiedzialność za bieżące i prawidłowe ujmowanie transakcji finansowo-księgowych z obszaru AP
    • wsparcie dla innych procesów księgowych dla rynku francuskiego
    • dekretowanie dokumentów i uzgadnianie kont
    • usprawnienia procesu AP i innych
    • kontakt ze zlokalizowanymi w Europie spółkami grupy

    Gwarantujemy:

    • odpowiednie przeszkolenie
    • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku na nowym projekcie
    • troskę i docenianie pracowników
    • umowę o pracę w firmie o wysokich standardach
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV wraz z kodem referencyjnym poprzez "Aplikuj" teraz na dole ogłoszenia lub na adres:

    Exide Technologies S.A.
    Dział ZZL
    ul. Gdyńska 31/33, 61-016 Poznań

    EXIDE..... makes job exciting