Oferta pracy

Accountant with French

Antal SSC/BPOO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Antal SSC/BPO

Poznań

Poznań

Nasz Klient poszukuje osób z doświadczeniem w księgowości, jak również osób bez doświadczenia, które chcą się rozwijać w tym kierunku.

Accountant with FrenchNumer ref.: FR/POZ

Opis stanowiska:

·        Obsługa procesów księgowych (AR i AP)

·        Terminowe wprowadzanie danych do systemu,

·        Przygotowywanie raportów,

·        Przygotowywanie płatności

·        Rozliczenia międzyokresowe

·        Utrzymywanie kontaktu z dostawcami, udzielanie informacji na temat płatności

·        Współpraca z innymi zespołami w Polsce i za granicą

·        Rozwiązywanie problemów i delegowanie ich do odpowiednich osób w organizacji.

Wymagania:

·        Dobra znajomość języka francuskiego i j. angielskiego

·        Umiejętność obsługi pakietu MS Office,

·        Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,

·        Chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku w obszarze księgowości.

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń dodatkowych,

·        Stabilne warunki zatrudnienia,

·        Pakiet profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy