Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Accountant with German / French

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

    Firma świadcząca usługi księgowe dla międzynarodowych klientów rozwija swóje działy AP, AR i GL.

    Ze względu na nowe projekty i rozwój firmy, rozpatrzymy zarówno aplikacje absolwentów, jak i osób z wcześniejszym doświadczeniem w sektorze finansowym.

    Na tym stanowisku będziesz mieć codzienny kontakt ze znanymi Ci językami obcymi.

    Miejsce pracy: Kraków
    ACC/KT/KR/MW
    OPIS STANOWISKA:
    • Wparcie procesów księgowych AP, AR lub GL,
    • Zaawansowanie procesów, za które odpowiedzialny będzie Kandydata zależeć będzie od jego/jej doświadczenia,
    • Analiza i wprowadzanie danych finansowych do systemu,
    • Codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z partnerami biznesowymi firmy,
    • Obowiązki administracyjne takie jak interpretacja, przetwarzanie i wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu księgowego,
    • Możliwy udział we wdrażaniu nowych procesów księgowych.
    WYMAGANIA:
    • Mile widziane wykształcenie związane z finansami lub doświadczenie w finansach/księgowości,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość dodatkowego języka europejskiego (mile widziany niemiecki lub francuski),
    • Bardzo dobre umiejętności zarządzania czasem,
    • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów,
    • Dokładność w wykonywaniu obowiązków,
    • Umysł analityczny.
    OFERUJEMY:
    • Praca w godzinach biznesowych,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie plus bogaty pakiet benefitów,
    • Dodatki językowe,
    • Work-life balance,
    • Szkolenia wdrożeniowe dla nowych pracowników,
    • Szkolenia cykliczne podnoszące kwalifikacje.
    • Nowoczesne biuro wiele możliwości rozwoju w stale rozwijającej się strukturze firmy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl