Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Accountant with German (OtC/PtP/RtR)

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 28.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W Eurofins zmieniamy świat na lepsze badając to czym oddychamy, co pijemy, jemy i czego używamy na co dzień. Dzięki pracy w naszych laboratoriach dajemy Ci pewność, że produkty których używasz są zdrowe i bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny.
    Dzień za dniem zmieniamy świat na lepsze.
    Grupa Eurofins to międzynarodowy lider badań laboratoryjnych z ponad 30-letnią historią.
    Jakość naszych usług budowana jest już przez ponad 45 000 pracowników w ponad 800 laboratoriach w 47 krajach na całym świecie.
    Katowice
    bottom

    Zakres obowiązków:

    • W dziale OtC: księgowanie wyciągów bankowych i alokowanie płatności przychodzących
    • W dziale PtP: księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności
    • W dziale RtR: przygotowaniem sprawozdań finansowych/raportów okresowych; wykonywanie księgowań w księdze głównej, prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych itp.; uzgadnianie sald księgi głównej z dziennikami pomocniczymi; konsolidacja oraz potwierdzanie sald oraz transakcji w spółkach grupy
    • Czynności związane z zamknięciem miesiąca
    • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami (monitoring należności / terminów płatności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)
    • Utrzymywanie kontaktu z pracownikami działu sprzedaży / zakupów klienta
    • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej
    • Zapewnienie zgodności działań z procedurami
    • Aktywna współpraca z innymi działami oraz jednostkami firmy z krajów niemieckojęzycznych
    • Możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firm
    bottom

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. licencjackie w obszarze Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych
    • Doświadczenie w finansach, preferowane w obszarze BPO/SSC
    • Dobra znajomość języka niemieckiego
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Dokładność i dobra organizacja czasu, zorientowanie na szczegóły
    • Energia i chęć do działania
    bottom

    DLACZEGO MY?

    • ELASTYCZNY CZAS PRACY
    • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
    • SYSTEM KAFETERYJNY
    • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
    • ROZWÓJ
    • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
    • ROCZNY BONUS
    • MIĘDZYNARODOWE ŚRODOWISKO PRACY
    • PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH
    • KREATYWNE ŚRODOWISKO PRACY
    • MOŻLIWOŚĆ BUDOWANIA PROCESÓW I STANDARDÓW

    Wyrażam zgodą na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora.

    Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych lub mailowo na adres: [email protected], a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Mam świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże bez jej wyrażenia nie jest możliwe uwzględnienie mojej aplikacji w procesie rekrutacji.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Eurofins GSC Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia na Pani / Pana rzecz procedury rekrutacji na w/w stanowisko, zaś w przypadku wyrażenia zgody na rekrutację ciągłą na przyszłe rekrutacje. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do przeprowadzenia procedury rekrutacji.

    Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych może Pani / Pan otrzymać tutaj.