Prosimy o składnie ofert wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
EXIDE TECHNOLOGIES SSC Sp. z o.o.

Accountant with German

EXIDE TECHNOLOGIES SSC Sp. z o.o.O firmie

  • Gdyńska 31/33, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 07 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Gdyńska 31/33

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie i rozliczenie transakcji finansowo-księgowych

  • regulowanie i księgowanie płatności dla dostawców

  • monitoring zobowiązań, planowanie płatności

  • rozliczanie wydatków za podróże służbowe (T&E)

  • uzgadnianie sald z dostawcami, potwierdzanie sald

  • udział w zamknięciu miesiąca

  • raportowanie wewnętrzne

  • proponowanie usprawnień w procesach

  • współpraca i wsparcie w zakresie wykonywanych zadań dla pozostałych członków zespołu

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego (który jest globalnym językiem naszej firmy)

  • zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne i doświadczenie w pracy w obszarze księgowości i/lub regulowania zobowiązań będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • profesjonalne szkolenie wdrażające oraz wsparcie i pomoc przełożonego

  • pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, preferencyjną ofertę pakietu medycznego PZU, program nagród jubileuszowych, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bonus świąteczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Exide Technologies to koncern specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu energii zmagazynowanej dla odbiorców na całym świecie posiada jednostki organizacyjne i zakłady produkcyjne zlokalizowane w całej Europie.

W 2012 roku otworzyliśmy własne Centrum Usług Wspólnych, w którym obsługujemy jednostki organizacyjne Exide w Europie (łącznie 14 krajów) w zakresie księgowości, zakupów centralnych, IT oraz innych strategicznych procesów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje