Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Accountant with Italian Language

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Exide Technologies, amerykański koncern, specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu energii zmagazynowanej dla odbiorców na całym świecie posiada jednostki organizacyjne i zakłady produkcyjne zlokalizowane w całej Europie. Jednym z najbardziej liczących się, z ugruntowaną pozycją na rynku i szerokimi perspektywami rozwoju jest zakład produkcyjny w Poznaniu,
właściciel m. in. Marki Centra i Exide.

W 2012 roku Exide utworzył własne Centrum Usług Wspólnych (Shared Service Centre) specjalizujące się  w obsłudze wszystkich jednostek organizacyjnych Exide w Europie (łącznie 14 krajów) w usługach takich jak księgowość, zakupy centralne i inne procesy administracyjne.

Cenimy ludzi zaangażowanych i pozytywnych.
Obecnie poszukujemy do SSC pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań
AP/12/Italian

Ofertę kierujemy do osób:

  • ambitnych i nastawionych na rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne
  • z dobrą znajomością j. angielskiego, który jest językiem globalnym naszej firmy
  • jednocześnie z bardzo dobrą znajomością języka włoskiego
  • posiadających rozwinięte kompetencje analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • doświadczenie w księgowości w obszarze zobowiązań lub w SSC/BPO będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • odpowiedzialność za bieżące i prawidłowe ujmowanie transakcji finansowo-księgowych z obszaru AR/Treasury
  • rozliczanie płatności od klientów i do dostawców na rynku włoskim
  • wsparcie dla innych procesów księgowych dla rynku włoskiego
  • dekretowanie dokumentów i uzgadnianie kont
  • kontakt ze zlokalizowanymi w Europie spółkami grupy
  • usprawnienia procesu AR i innych

Gwarantujemy:

  • odpowiednie przeszkolenie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku na nowym projekcie
  • troskę i docenianie pracowników
  • umowę o pracę w firmie o wysokich standardach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV wraz z kodem referencyjnym poprzez "Aplikuj" teraz na dole ogłoszenia lub na adres:

Exide Technologies S.A.
Dział ZZL
ul. Gdyńska 31/33, 61-016 Poznań

EXIDE..... makes job exciting

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się