Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Accounting Manager (Duży Zespół / Grupa Spółek / Produkcja)

  • Mazowieckie, mazowieckie
  • Kierownik
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 2019-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Accounting Manager (duży zespół / grupa spółek / produkcja)
    Mazowieckie 32224/001 powyżej 15 tys. zł

    W związku z dynamicznym rozwojem biznesu związanym z połączeniem się spółek oraz gotowości Zarządu do usprawnienia procesów nowej organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko Accounting Managera. Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny wprowadzenie niezbędnych zmian w funkcjonowaniu zespołu księgowego, konsolidację procesów oraz zwiększenie jakości pracy.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjno-usługowa - największy podmiot w swoim sektorze działalności.

    W związku z dynamicznym rozwojem biznesu związanym z połączeniem się spółek oraz gotowości Zarządu do usprawnienia procesów nowej organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko Accounting Managera. Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny wprowadzenie niezbędnych zmian w funkcjonowaniu zespołu księgowego, konsolidację procesów oraz zwiększenie jakości pracy. Będzie współpracował z Głównymi Księgowymi w spółkach oraz bezpośrednio wspierał CFO w tworzeniu nowej organizacji pracy.
    Znajomość funkcjonowania biznesu produkcyjnego oraz języka angielskiego są kluczowe, a doświadczenie w konsolidacji sprawozdań oraz pracy w scentralizowanym zespole księgowym (SSC) będzie atutem.

    Opis stanowiska

    • Weryfikacja istniejących procesów księgowych w niewielkiej grupie spółek
    • Zarządzanie zespołem kilkunastu osób, w tym Głównych Księgowych, bezpośrednie raportowanie do Dyrektora Finansowego
    • Rekrutacja nowych pracowników, ewentualna restrukturyzacja podziału obowiązków
    • Wprowadzanie niezbędnych zmian systemowych oraz procesowych w działach księgowości spółek
    • Konsolidacja zespołu księgowego w jednej lokalizacji (Warszawa) W perspektywie czasu stworzenie modelu centralnego zespołu księgowego obsługującego spółki z grupy
    • Odpowiedzialność za poprawne sporządzanie sprawozdania jednostkowego, deklaracji podatkowych, poprawne raportowanie)

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse / Ekonomia / Zarządzanie)
    • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania działem księgowym w spółkach produkcyjnych
    • Doświadczenie managerskie / liderskie jest warunkiem koniecznym
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Biegła znajomość MS Office, doświadczenie w pracy w zintegrowanych systemach klasy ERP
    • Otwartość na zmiany oraz chęć ich implementacji
    • Duży poziom samodzielności, biznesowe podejście, kreatywne myślenie
    • Wysokie zdolności interpersonalne
    • Umiejętność ustalania priorytetów

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Premia roczna
    • Rodzinna i przyjazna atmosfera pracy
    • Długofalowe zatrudnienie w bardzo stabilnej i rozwijającej się firmie
    • Realny wpływ na funkcjonowanie biznesu
    • Bardzo duża swoboda działania oraz wprowadzania zmian i optymalizacji
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców