Please note we will contact selected candidates only. Please include the following clause in your application: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."
Jones Lang LaSalle Group Services Sp. z o.o.

Stażysta/tka w Dziale Księgowości

Jones Lang LaSalle Group Services Sp. z o.o.O firmie

  • plac Europejski 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

plac Europejski 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Procesowanie faktur i danych finansowych

  • Aktualizowanie baz danych oraz archiwizowanie dokumentów

  • Przygotowywanie dokumentacji oraz raportów zgodnie z wytycznymi

  • Rozwiązywanie bieżących problemów rachunkowych, odpowiadanie na zapytania związane z problematyką księgową

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 / C1

  • Znajomość innego języka obcego jako dodatkowy atut (mile widziany hiszpański, niemiecki, francuski)

  • Dostępność min. 25 godzin tygodniowo

  • Zainteresowanie obszarem księgowości / finansów

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności programu Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Chęć zdobycia pierwszego doświadczenia, proaktywna postawa i motywacja do nauki

  • Mile widziani studenci kierunków takich jak: finanse, rachunkowość, ekonomia i pokrewnych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • Elastyczny czas pracy (wykonywanie zlecanych czynności możliwe w dni robocze od 8:00-18:00)

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stałe wsparcie ze strony zespołu

  • Miłą atmosferę pracy

  • Atrakcyjną lokalizację biura w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • strefa relaksu

JLL to międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, obecna na liście Fortune 500. Zatrudniamy ponad 80 000 osób i obsługujemy klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Działamy na poziomie krajowym, regionalnym czy globalnym – i właśnie w takiej skali możesz się rozwijać zawodowo. Dołączając do nas masz szansę na wybranie ścieżki kariery, dzięki której spełnisz swoje ambicje oraz osiągniesz zamierzone cele. Z nami będziesz brać udział w ciekawych, innowacyjnych i rozwijających projektach. Czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy