Oferta pracy

Accounting Assistant

JP Weber sp. z o.o.O firmie

JP Weber sp. z o.o.

Rynek 39/40

Wrocław

JP Weber jest niezależną firmą doradczą, która od prawie 20 lat kompleksowo wspiera decydentów i właścicieli firm w transakcjach oraz w ich codziennych wyzwaniach biznesowych, finansowych, prawnych i podatkowych. JP Weber jest członkiem i jednym z założycieli Eight International - globalnej organizacji niezależnych doradców w dziedzinie doradztwa transakcyjnego, restrukturyzacji, transformacji a także członkiem międzynarodowego networku M&A Worldwide, zrzeszającego 45 firm inwestycyjnych z 40 krajów, specjalizujących się w fuzjach i przejęciach.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

ACCOUNTING ASSISTANT

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za proces fakturowania w spółkach
  • Monitorowanie i zarządzanie otwartymi należnościami
  • Stały kontakt mailowy i telefoniczny z klientami obsługiwanymi przez spółki JP Weber (również w jęz. angielskim)
  • Bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne Managerów i Zarządu
  • Wsparcie administracyjne

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Excel; znajomość programu Symfonia FK mile widziana
  • Dyspozycyjność ok.100 – 120 godzin w miesiącu
  • Umiejętność analitycznego oraz logicznego myślenia w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy i czasu pod kątem wymaganych terminów
  • Proaktywność w działaniu i reagowanie na potrzeby zgłaszane w organizacji
  • Preferowani studenci 3 lub 4 roku (Finanse i rachunkowość)

Co oferujemy:

  • Odpowiednie stanowisko w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • Pracę w firmie doradczej realizującej projekty dla polskich i zagranicznych spółek
  • Zdobycie doświadczenia w procesach due diligence, M&A i corporate finance
  • Możliwość rozwoju - finansowanie kwalifikacji ACCA, możliwość nauki języka angielskiego
  • Elastyczny czas pracy
  • Biuro w samym centrum Wrocławia oraz Warszawy
  • Benefity – karta Multisport, opieka medyczna w Medicover
  • Ciekawe wyjazdy i spotkania integracyjne

Życiorys z listem motywacyjnym wraz z zamieszczoną klauzulą: „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JP Weber sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu przeprowadzenia rekrutacji.” prosimy przesyłać mailem na adres: [email protected] Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Jednocześnie informujemy, że szczegóły na temat administratora oraz przetwarzania Państwa danych znajdują się pod poniższym linkiem http://www.jpweber.com/pl/prawowity/ochrona-danych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy